Beyaz melek satışta

Aydın hoşgeldin kardeşim tekrardan hayırlı olsun.kazasız belasız güle güle kullan civiğini ;)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yiğit

0
İyi forumlar ben aydın hakan abinin arabasi bana nasip oldu. Gerçekten benim için güzel bakmış kendisi de cok değerli bi insan Sağol hakan abim.

Aydın hoş geldin öncelikle.
Bizim için ( en azından benim için) ilham kaynağı olan sürekli takip etmeye çalıştığım bir aracı aldın.
alışkanlıklarımızı değiştirtme lütfen , arabaya aynı şekilde bakmaya, yenilikler yapmaya ve bu yenilikleri de bizlerle paylaşmaya devam etmeni dilerim.
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.

SQRH

0
Aracınız
HosbulduM... teşekkür ederim iyi dilekleriniz için elimden geldiğince daha iyilerini yapmaya caliscam ve burdan paylaçsam emin olun☺

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3662]SQRH[/MENTION] Hoşgeldiniz Allah kaza bela vermesin, sizin araçta azda olsa benim de hatiralarim var

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trust

0
Aracınız
Aydın hoşgeldin kardeşim tekrardan hayırlı olsun.kazasız belasız güle güle kullan civiğini ;)

Hakan abi sen miydin hatırlamıyorum Bayadır girmiyorum foruma tavana lokal boya yaptırmıştın bana o ustanın numarası lazım.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SQRH

0
Aracınız
nofear nasıl hatıralarin var ☺ ilk fırsatta organizasyon bekliyorum.☺

Evet yaa tavana saksı düşmüştü sanruufun ön tarafına iyi ustaymış hiç belli olmadı

Aydın video kamerayla bagaj led montajını turgut yapmıştı hee birde plaka çecresindeki siyah çerçeveleride silmişti saolsun gerçekten emekleri çoktu :)

İyi forumlar ben aydın hakan abinin arabasi bana nasip oldu. Gerçekten benim için güzel bakmış kendisi de cok değerli bi insan Sağol hakan abim.

Aydın aramıza hoş geldin .hakan da aracıda 10 numaradır ,hayırlı olsun sanada

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri