Bijon anahtari.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar 2019 civikin kullandığı bijon anahtari kaclik bilen varmı. Alan varsa nerden hangi marka aldlar6. Yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden teşekkürler

.

Arkadaşlar 2019 civikin kullandığı bijon anahtari kaclik bilen varmı. Alan varsa nerden hangi marka aldlar6. Yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden teşekkürler

.

Fb7 de bijon anahtarını kırdığımda izeltaş marka 19 luk anahtar almıştım.Muhtemelen sizinde aynıdır hırdavatçıya araçla giderseniz deneyerekte alabilirsiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

T şeklinde olanlarından alırsanız hem daha ucuz hemde 16-17-18-19mm hepsi var üzerinde. L şeklinde olanları pek bulunmaz olsa da pahalı oluyor
T şeklinde olanından ortadan kaynakla birleştirme değilde tek parça dövme üretim olarak bulursanız en sağlamı o dur. Akordiyon kriko ve T bijon anahtarı set olarak satılanlar var ben 120 liraya onlardan almıştım krikoyu bagajda orjinal yuvasına oturttum anahtarı pandizotun altına geçirdim.

Evet buvun bi arkadasin bijon anahtarini alip denedim uzerinde 17 19 21felan yazan t seklindeki anahtardi. Ve 19 olan tam oldu. Herkese teşekkürler

.

Peki bu kriko bizim fc5 lere olurmu. Kaldirayim derken biyerlerini delmeyelim sonra

.

Peki bu kriko bizim fc5 lere olurmu. Kaldirayim derken biyerlerini delmeyelim sonra

.
ben bu tip kriko ile FK7 kaldırıyorum, arabanın tamamını kaldırmayacağı için 1500 yada 2000kg kaldırma gücü olması çok önemli değil arabayı tek taraftan kaldırınca 500-600kg yük biner eğer krikoyu kullanırken dikkat edilmezse FC5 değil renault 12 bile delinir.

Geri