Bildirimm hk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
En son yazdıgım veya actıgım konulara yorum yapıldığında bildirim alamıyorum ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu durum mobile uygulamada ise normal bir durum, uygulamamızın bildirim özelliği stabil çalışmıyor.
Sorunuz web mobile görünüm için ise, bir kaç güncelleme yaptım.

Aracınız
Civic FD6 2010
Aynı yerde ( web arayüzünde) benim de bir tespitim vardı ama konu açmaya değer bulmamıştım. Bu vesile ile ileteyim. Eskiden bildirim açılır menüsünden (zil ikonu) beğenilen cevaplarıma link ile gidebiliyordum şimdi sadece bildirim olarak görüyorum. Haliyle hangi mesajım beğenilmiş bilemiyorum.

Bunun için de birşey yapılabilir mi acaba ? (keyfe keder bir istek :) )

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bende de aynı arkadaşlar, @NoFeaR hocamdan cevap bekliyoruz ?

S

Silinen üye 20336

Guest
Aynı yerde ( web arayüzünde) benim de bir tespitim vardı ama konu açmaya değer bulmamıştım. Bu vesile ile ileteyim. Eskiden bildirim açılır menüsünden (zil ikonu) beğenilen cevaplarıma link ile gidebiliyordum şimdi sadece bildirim olarak görüyorum. Haliyle hangi mesajım beğenilmiş bilemiyorum.

Bunun için de birşey yapılabilir mi acaba ? (keyfe keder bir istek :) )
Hangi mesajın beğenildiğini tespit etmek için ilgili konu başlığı altında yazmış olduğunuz mesajların belki de hepsini gözden geçirmek durumunda kalıyorsunuz. Baktığınız ilk mesajda denk gelme olasılığı oldukça düşük:)
Benim de zaman kaybı olarak değerlendirdiğim bir noktaya değinmişsiniz hocam. Tespit ve paylaşımınız için teşekkür ederim...

Durumu @NoFeaR hocama arz ediyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri