Black edition

kory

0
Aracınız
Merhaaba civictr forumu aracı 02.07.2015 de teslim alıcağım honda civic elegans(black edition) modelini aracı alırken nelere dikkat etmeliyim bana bi yardımcı olun ilk sıfır arabam bu özel seri arabayı tercih ettim zaten önceki arabam da vtec2ydi teşekkürler iyi günler :)

Hakan Uzun

0
Yönetici
Black edition

Araciniz hayrli olsun.. Black edition ozellikle koltuklarini sevdigim bi model benim.ben alirken hic birseye dikkat etmedm sonra silecekler ilk calistirmamda silmedi(yagmurlu bir gundu)
Silecekleri kontrol edin.
Tum elektronik aksami kont etmeye calisin koltuk isitma klima camlar ayna sag sol ayar
Baskada birsey gelmedi aklima... Tekrar hayirli olsun...meraktan soruyorum ne kadar anlastiniz aracniz lpg limi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Öncelikle ruhsat bilgileri araç bilgileri tutuyor mu. Motor no, şase no felan.

Sonra lastik havaları. Genelde fazla basılır, ayarlasınlar

Sağına soluna bir bakin, çizik göçük birşey var mı.

Hayırlı olsun Allah (CC) kazasız belasız sürmeyi nesip etsin

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kory

0
Aracınız
LPG siz benzinli 68.000 TL
Bazı forumlarda boya kalınlığına kapı aralarına bakın falan yazıyodu yağına suyuna işte rot balanslarına genel mekaniğine ordaki teknik ekibe baktırıp öyle teslim alın diyolar

Hakan Uzun

0
Yönetici
Bazı forumlarda boya kalınlığına kapı aralarına bakın falan yazıyodu yağına suyuna işte rot balanslarına genel mekaniğine ordaki teknik ekibe baktırıp öyle teslim alın diyolar

Fiyat bana normal geldi otomatik dimi?

Boya kalinligi...evet mantıklı zira bazen taşıma sirasinda hasar görmüş araçları birşey demeden verebiliyorlar. Ama nasıl baktiracaksiniz. Biraz da bayiye güvenmek gerek.

kory

0
Aracınız
Evet doğru otomatik elegans üzerine yapılmış bu black edition diğerlerinden farklı olduğu için tercih ettim güzeldir inşallah

Elegance den farkları nelerdir. Benim görebildiğim dış ekipmanlar. Spoiler....vs

Hakan Uzun

0
Yönetici
Honda kullanmissiniz zaten size farkli gelmicektir. Tabiki pek cok fark var komfortif ama cizgi olarak honda HONDADİR cok iyi tercih tekrar hayirli olsun

kory

0
Aracınız
Bodykit köpekbalığı sırtı spoiler iç navigasyonu zaten yeter normal elegans fiyatı 70bin iken blackedition daha ucuz hem aynı araç + sı fazla honda evet kullanıcısıydım ama otomatik değil manueldi :) normal de sadece body kit servis fiyatı 2bin civarı diye söylemişlerdi hem şuan anahtar teslim fiyatı blackedition 75bnden başliyor

Geri