BlackRS_fc1

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
@Hulk Jantlar BBS marka sanırım hocam, CC-R model olabilir. Bronze rengi çok hoş durmuş. Momo'nun iç kısmı siyah, dış lastiğin olduğu noktadaki çeperi kırmızı olan Jantları da iyi gidebilirdi. Ancak kendini bu kadar göstermeyebilirdi. Güzel olmuş bu.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
@gkhnbkkl Hocam araç ateş ediyor gerçekten. Çok emek sarfettiğinizi görüyorum. Nazar değmesin maşallah parmak ısırtan cinsten olmuş.

Jantlar inanılmaz. Gerçekten inanılmaz duruyor. Çok beğendim. Markası vs. nedir ? Tanesi kaç kg ağırlığındadır acaba ? Lastik markanız nedir ?
İsmail hocam içten yorumunuz için çok teşekkür ederim. Malum global dünya sıkıntıları ve maddi durumlardan dolayı ufak ufak ilerleyerek yapabiliyoruz bazı şeyleri :)
Gönül isterdi ki orjinal BBS olsun jantlar ama ne yazık ki ithal imitasyon, model olarak baz alınan jant BBS cc-r modeli. Araştırmalarıma göre bu modelin orjinal ağırlığı 11.5 kg falan geliyor 19" te, benimkiler 10 kg civarında 18".
lastik olarak Falken ziex310 tercih ettim. Sumitomonun lastiğini kullanan fiyat performans ürünü olarak gördüğüm için.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız gerçekten çok güzel gözüküyor. Ateş ediyor resmen. ?️:cool:

Ayrıca 17' rs jant + lastik ağırlığı sonrası yeni 18' jant + lastik ağırlık farkını ve yeni jantın marka model bilgilerini paylaşırsanız sevinirim.(y)
Çok teşekkür ederim :)

17" RS jantları lastikleriyle beraber çıkartıp kaldırdım, tartamadım. Ama eğer satılırsa kargo ambar vs yaparken öğrenirim ağırlığını.

İsmail hocama da söylediğim gibi jantlar ithal imitasyon, BBS markasının cc-r modeli. Lastikli ağırlığına bakmadım ama tek jantın ağırlığı 10 kg civarında.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
@Hulk Jantlar BBS marka sanırım hocam, CC-R model olabilir. Bronze rengi çok hoş durmuş. Momo'nun iç kısmı siyah, dış lastiğin olduğu noktadaki çeperi kırmızı olan Jantları da iyi gidebilirdi. Ancak kendini bu kadar göstermeyebilirdi. Güzel olmuş bu.
Aynen hocam bu cevabınız diğer sayfada kalmış, ben diğer mesajı cevapladıktan sonra gördüm. Bronze özellikle tercih ettim, İnstagramda uzun süredir araç rengi-jant rengi kombinasyonu araştırıyordum zaten :D siyah takıp boğmak istemedim, gümüş metalik renkte çok sırıtacaktı.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Jantlar güzel olmuş hayırlı uğurlu olsun hocam birde jantlar spacer istiyor

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim.

Bence iyi oldu ya spacer çok dışarı taşırmaz mı ? Orjinal RS jantlara göre 20mm daha dışarda şuan jantın dışı. Ben hatta dodik bile takmayı düşünüyorum sadece arkalara.

akif

0
Aracınız
Teşekkür ederim.

Bence iyi oldu ya spacer çok dışarı taşırmaz mı ? Orjinal RS jantlara göre 20mm daha dışarda şuan jantın dışı. Ben hatta dodik bile takmayı düşünüyorum sadece arkalara.
Jantlar bir tık içeride kalmış gibi geldi bana hocam ama gerçekte gören sizsiniz eğer spacer çamurluk dışına çok çıkarır derseniz böyle de gayet iyi güle güle kullanın

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
@gkhnbkkl hocam çok yakışıklı olmuş bende çok istemiştim bu modelden takmayı fakat istediğim rengi yoktu o zaman.

Gerçekten harika olmuş 41 kere maşallah nazar değmesin :)

Dodiğe hiç gerek yok bu sefer de içte kalır spacer takmanız gerekir :D

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Massallah kazasız belasız binmek nasip olur inşallah. Ben civicx sayfalarında ne zaman bir te37 görsem iç geçiririm hep.bu aracada ofsetli mat bronz bir te37 çok güzel giderdi herhalde?
Amin çok sağolun.

Aynen benim de aslında istediğim jant oydu ama orjinali dünya bile nadir bulunuyor :) imitasyonu da çoğu orjinal janttan (O.Z racing vs.) pahalıya geliyordu malum gümrük vergisi falan. Nasip ilerde denk gelir inşallah :D

Geri