BLUETOOHT YARDİM

ismail

0
Arkadaslar 2014 honda civic makyajli aracin bluetooth'una sadece 1 tane mi telefon tanimlayabiliyoruz.

Trust

0
Aracınız
Ynt: BLUETOOHT YARDİM

[quote author=ismail link=topic=899.msg17066#msg17066 date=1414675343]
Arkadaslar 2014 honda civic makyajli aracin bluetooth'una sadece 1 tane mi telefon tanimlayabiliyoruz.
[/quote]
hocam onu siz tecrübe etmelisiniz forumda daha makyajlı kasa pek kişide yok

Aracınız
Civic FB7 2012

Hatta hazır bakmışken, eğer birden fazla tanımlanabiliyorsa, aynı anda kaç tanesi bağlanabiliyor, aynı anda kaç tanesinden bilgi alınabiliyor, bakarsanız iyi olur.

Neden? Bir telefondan musikî dinlerkene, diğerine (ikinci tel veya içişleri bakanının tel) çağrı gelirse konuşulsun için.

ismail

0

Avansis haklısın kardeşim :) merak ettim bu saatte gittim iyice kurcaladım sonunda buldum çok şükür en dip köşeye saklanmışlar sanki :)6 tane telefon tanımlanabiliyor.fakat 2 telefonda çalınca nasıl oluyor ona bakamadım yarın 2. Telefon ile gidip bakıcım haber veririm işn

Trust

0
Aracınız

[quote author=ismail link=topic=899.msg17172#msg17172 date=1414705040]
Avansis haklısın kardeşim :) merak ettim bu saatte gittim iyice kurcaladım sonunda buldum çok şükür en dip köşeye saklanmışlar sanki :)6 tane telefon tanımlanabiliyor.fakat 2 telefonda çalınca nasıl oluyor ona bakamadım yarın 2. Telefon ile gidip bakıcım haber veririm işn
[/quote]
hayırlı olsun hocam.
olmadi kullanım kılavuZuna bakın isiniz biraz daha hızlanır faydası olur belki.

Aracınız
Nasıl eşleştirme yapıyorsunuz? iPhone telefonum var 2014 makyajlı kasa Civic aracımı yeni aldım. Bluetooth ayarlaması yapmak isterken önceden tanımlanmış başka bir telefon çıkmakta. Benim telefonumu bulmamakta. Nasıl ayarlama yapmalıyım yardım lütfen

Sent from my iPhone using Tapatalk

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Yardım lütfennnnn

Sent from my iPhone using Tapatalk

Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Telefonunuzun Bluetooth görünürlüğünü aktif hale getirmelisiniz. Ben multimedya navigasyon ekranı kullandığım için farklı olabilir. Benimki bluetooth görünür durumda iken eşleştirme kodu soruyor. 0000 girdikten sonra eşleşiyor ve daha sonra kolay bir şekilde bağlantı kuruyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. Telefonunuzun Bluetooth görünürlüğünü aktif hale getirmelisiniz. Ben multimedya navigasyon ekranı kullandığım için farklı olabilir. Benimki bluetooth görünür durumda iken eşleştirme kodu soruyor. 0000 girdikten sonra eşleşiyor ve daha sonra kolay bir şekilde bağlantı kuruyor.

+1

Eşleştirme geçmişini silin yeni eşleşmeyi kendi telefonunuzla yapın.

Geri