• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

bluetooth çalışmıyormu

Katılım
21 Mar 2017
Mesajlar
28
Tepki puanı
0
Konum
zonguldak
Aracınız
2015 civic elegance yeni aldım fakat eller serbest olan telefonu araca bağlıyamıyorum. telefonun bluetoothunu açıyorum sonra tel tuşunda arama yaptırıyorum lakin bluetooth ve görünümü açık olan telefonumu görmüyor. bu özellik 2015 civic elegance ta yokmu, benmi yapamıyorum veya arızamı var yardımcı olursanız sevinirim.
 
Katılım
19 Ara 2015
Mesajlar
290
Tepki puanı
9
Aracınız
[MENTION=7087]oguzhan1980[/MENTION] bende 2015 elegance var. Yapılıyor. Telefonu düzgün bağlamak gerek. telden bluetooth u aç. Ama telefonun ayarlarından bulunabilirliğini aç telefonun.
Sonra araç Otomatikse P deyken yapabilirsin. Manueldeyken dur el frenini çek boşa al ve beklerken yapabilirsin.
GÜvenlik olarak giderken yapılamıyor bu işlemler.

Sonra araçtan TEL tuşuna bas. En aşağıda telefon ekle yerine gir. 5 dakka bekle 2 cihaz birbirini bulsun. Bulunca kadın konuşuyor araçtan telefona gireceğin şifreyi söylüyor. Mesela 1111 gibi. Girdikten sonra yine bekliyorsun biraz. Sonra otomatik bağlanıyor.

Eğer yine otomatik olarak bağlanmazsa telefondan tekrar bağlan tuşuna basman gerekiyor. Çünkü telefonlar sürekli bağlansın mı vs. gibi ayarları oluyor. Onlara izin vermen lazım. İlk bağlantılar hep böyle uzun süreli oluyır. Ondan sonraki bağlantılarda sadece araçda marş bastıktan sonra beklemen yeterli.
 
Katılım
19 Ara 2015
Mesajlar
290
Tepki puanı
9
Aracınız
[MENTION=7087]oguzhan1980[/MENTION] araç çalışır ve normal durur vaziyette değil mi ? el fren çekili ?

arabadan tel yerine girip listeyi sil de bakalım bi. araç 2. else max 4 telefon olduğu için dolmuştur ekleme yeri. Onu bi silelim önce.

Sonra telefon bluetooth u aç. Ama telefondan bağlan emiri verme. Arabadan telefona bağlanma emiri ver. Otomatikmen telefonda pin tarzı bişey sorucak.

baktın yine olmadı bu sefer telefondan arabaya bağlanmaya tıkla bakalım
 
Üst