Bluetooth sorunu yasiyorum

Aracınız
Civic FC5 2017
2017 model civic aracimda bluettotla ilgili sorun yasmaaya basladim. Telefon bagli gosteriyo ama ne muzik calisyo ne knusma yapabiliyorum. Araca ilk bindigimde bluettoth baglantisi oluyo ama 2 dk sonra bagli gozuktugu galde kulkanamiyorum bluetooth bunun sebebi nesir acaba yardimci olursaniz cok memnun olurum. Blutooth ile baglanamiyom cunku telefonla konusurken ceza yedim bu yuzden

Bluetooth hazıfasını tamamen silip yeniden tanıtmayı denediniz mi?

Bir de başka telefon tanıtın bence, bakalım onda da aynı sıkıntı olacak mı, yoksa sizin telefonda mı sıkıntı onu anlamış oluruz.

Ben de iphone telefonumu sıfırladım, eskiden hiç sorunsuz şekilde arabaya Bluetooth ile bağlanıyordu şimdi bağlanmıyor, başka telefon denedim oluyor ama benim kendi telefonum neden olmuyor, sinirm bozuldu

Bir ara ben de iphone kullanmıştım, iphone'dan iphone'a bile bluetoothla bağlanamamıştım, şimdi android tabanlı bir telefon kullanıyorum, bundan sonra da iphone bedava verseler kullanmam, şuanki telefonum hiçbir sıkıntı yaşatmıyor, kafam rahat. ?

@Fatihozgoren sizin bağladığınız telefonlar iphone mu?

Aracınız
Civic FC5 2017
Hayr
Bir ara ben de iphone kullanmıştım, iphone'dan iphone'a bile bluetoothla bağlanamamıştım, şimdi android tabanlı bir telefon kullanıyorum, bundan sonra da iphone bedava verseler kullanmam, şuanki telefonum hiçbir sıkıntı yaşatmıyor, kafam rahat. ?

@Fatihozgoren sizin bağladığınız telefonlar iphone mu?
hayir samng cihazinla bagalanamiyom

Aracın multimedyasında mı bi ayarı sıfırlayacağım acaba? Aranın multimedyasındaki ayarı nasıl sıfırlarız,

Telefon düğmesi - Telefon eklemek ister misiniz soruna Hayır - Telefon ayarlarından en altta Sistem silme - Tümüne evet diyip silmeye onay veriyoruz.

Geri