Bmw Işık paketi Ve honda Ambiyans Yapımı :) Vol 1

Byplt

0
[MENTION=2330]Asmtkrky[/MENTION] Merhaba , ben mavi bir aydınlatma yaptım fakat hoş durmadı beyaz yapmaya karar verdim tekrar. Sizin yaptığınızın daha şiddetsiz yananını nasıl temin edebilirim acaba ?

[MENTION=2330]Asmtkrky[/MENTION] Merhaba , ben mavi bir aydınlatma yaptım fakat hoş durmadı beyaz yapmaya karar verdim tekrar. Sizin yaptığınızın daha şiddetsiz yananını nasıl temin edebilirim acaba ?
Hocam ben de önce bayaz denedim fakat ışık gece yolculuğunda rahatsız ediyor. Ambiyans aydınlatma konu başlığında benim çalışmamı görebilirsiniz. Sarı ışık daha şık oldu kanaatimce.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merhaba

ben şu ürünü aldım = https://tr.aliexpress.com/item/4pcs...32814938519.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4cWE0y

dire arkadaşınki gibi sadece ön tavan lambasındaNn sağ lambadan direk elektriği alsam yeter mi ? sağ sol ayırt etmeye gerek var mı illa ?
Buna çok benzer bir ürünü bende ali expresten aldım. 2aydır kullanıyorum.
Benim aldığım usb den güç alıyordu
Ledleri koltukların altına ve ön ayak dayama yerlerinin üstlerine yapıştırdım.
Oldukça güzel oldu

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
bende usd den alabilirim yada çakmaklıktan fakat kablo kirliliği olmadan ve kapı açılınca yansın kapanınca sönsün olayını istediğim için sipariş verdim.

tek yerden alsam sorun olurmu onu merak ediyorum

Aracınız
Civic FB7 2015
tavan lambasından aldım bende bu c.tesi yaptım gayet güzel oldu ama ürünün beyazı tam beyazda değil açık açık mavimsi ama güzel oldu gayet.

motor kaput altında sigorta attırdım :( yedek sigortaları ve sökme aparatını yemiş sanırım benden önceki arkadaş.. micro sigorta ara ara bulamadım normal mini bıçak taktım ama sağlıklı olmadı.. bulamadım sigortayı. yoldan geçen civic durdurup nerdeyse isteyecektim artık..

aliexpressten sipariş verdim inş çabuk gelir. aksama resim atacağım vakit bulursam

Geri