Bod Perde fb7

Dğerli fb7 kullanıcıları merhaba,

Aracıma 2 ay önce bod perde aldım. Bod perde almak isteyenlerle deneyimimi paylaşmak istedim.

Cam filmi yaptırmak ile bod perde almak arasında kararsız kaldıktan sonra internetten 194 tl ye bod perde sipariş ettim. Ürün metal bağlantı aparatlarıyla gelecekti ancak bu aparatların aracın boyasını çizdiği ve zarar verdiği gerekçesiyle firma yapışkanlı aparatlar ile gönderdi. Ürünü monte ettim. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Perde cama %100 uyumlu değil. kelebek penceresi tarafındaki kavisler ve köşeler kesinlikle uyumsuz. 5mm civarı anlamsız boşluklar ve kasmalardan kaynaklı perde bombeli duruyor. Çift taraflı bantlar güneşi görünce gevşeme yapıyor ve yerinde sabit duramıyor. 2 ay sonra aksesuarcıdan çift taraflı bant alarak yapışkanları yenilemek zorunda kaldım, kış geçtikten sonra ne olacak bilmiyorum. Perde çevresindeki boşluklar, kasılmalar ve perde üzerinde oluşan bombeler kesinlikle berbat görünüyor. Arka perde herhangi bir aparat olmadan montajı yapılıyor ancak 2 ay Ankara sıcağında perdenin ağzı yüzü kaydı, toplu iğnelerle tutturmaya çalıştım, biraz daha genleşme sonucu kötüleşirse sanırım komple sökmek zorunda kalacağım. Yaşadığım sorunlar ile ilgili birkaç fotoğraf ekledim.DSC_0232.JPGDSC_0233.JPGDSC_0232.JPGDSC_0233.JPGDSC_0234.JPGDSC_0235.JPGDSC_0232.JPGDSC_0233.JPGDSC_0234.JPGDSC_0235.JPG

Sonuç olarak paranızı boşa harcayım bod perde almak yerine 2 numara cam filmi yaptırın, çok daha hoş ve şık duruyor.

ilgilenenlerin bilgilerine sunarım.

Ekli dosyalar

• DSC_0236.JPG
    DSC_0236.JPG
    69.1 KB · Görüntüleme: 127
  • DSC_0237.JPG
    DSC_0237.JPG
    76.5 KB · Görüntüleme: 131
Aracınız
Arkadaşlar bu bod perdeyi önceki aracım corsa d kasada 5 yıla yakın kullandım. Evet bizzat 5 yıl kadar.
Fakat 2 sene sonra ağarmaya başladı, tersini çevirdin 2 sene sonrada o yüzü ağardı. Fakat kombini, kasası hiç bozulmadı. Tozu çok topluyor kaç kere yıkadım. Çocukların dikkatini çekiyor elle çizmeye, içerden bastırmaya da çalışıyorlar
Cam filminin yasak olduğu durumlarda işe yarıyor.
Ayrıca hb kasada arka cam güzel oturuyor fakat sedan araçta tavan döşemesini sarkıtıyor,

En açıkta olsa cam filmi kullanın derim.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Dğerli fb7 kullanıcıları merhaba,

Aracıma 2 ay önce bod perde aldım. Bod perde almak isteyenlerle deneyimimi paylaşmak istedim.

Cam filmi yaptırmak ile bod perde almak arasında kararsız kaldıktan sonra internetten 194 tl ye bod perde sipariş ettim. Ürün metal bağlantı aparatlarıyla gelecekti ancak bu aparatların aracın boyasını çizdiği ve zarar verdiği gerekçesiyle firma yapışkanlı aparatlar ile gönderdi. Ürünü monte ettim. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Perde cama %100 uyumlu değil. kelebek penceresi tarafındaki kavisler ve köşeler kesinlikle uyumsuz. 5mm civarı anlamsız boşluklar ve kasmalardan kaynaklı perde bombeli duruyor. Çift taraflı bantlar güneşi görünce gevşeme yapıyor ve yerinde sabit duramıyor. 2 ay sonra aksesuarcıdan çift taraflı bant alarak yapışkanları yenilemek zorunda kaldım, kış geçtikten sonra ne olacak bilmiyorum. Perde çevresindeki boşluklar, kasılmalar ve perde üzerinde oluşan bombeler kesinlikle berbat görünüyor. Arka perde herhangi bir aparat olmadan montajı yapılıyor ancak 2 ay Ankara sıcağında perdenin ağzı yüzü kaydı, toplu iğnelerle tutturmaya çalıştım, biraz daha genleşme sonucu kötüleşirse sanırım komple sökmek zorunda kalacağım. Yaşadığım sorunlar ile ilgili birkaç fotoğraf ekledim.Ekli dosyayı görüntüle 253772Ekli dosyayı görüntüle 253773Ekli dosyayı görüntüle 253772Ekli dosyayı görüntüle 253773Ekli dosyayı görüntüle 253774Ekli dosyayı görüntüle 253775Ekli dosyayı görüntüle 253772Ekli dosyayı görüntüle 253773Ekli dosyayı görüntüle 253774Ekli dosyayı görüntüle 253775

Sonuç olarak paranızı boşa harcayım bod perde almak yerine 2 numara cam filmi yaptırın, çok daha hoş ve şık duruyor.

ilgilenenlerin bilgilerine sunarım.
Renk ağarma sorunu için sprey kumaş boyaları var belki bir işe yarayabilir :)

Geri