Bodrum'dan Selam

Merhaba, Bodrum'da Polis Memuruyum,
Yaş 38
2017 Civic hb sport fk7 araç sahibiyim,
Dün bayiye Eco elegance otomatik LPG li Civic için kapora verdim Mart son hafta teslim.

Dolayısıyla FK7 aracım da satılık
Memnun oldum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@terme55 yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Satılık olan aracınızı satın alma bölümünde paylaşabilirsiniz.
Keyifli forumlar dilerim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@terme55 Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

14 Mart günü İstanbul Damla dan Eco elegance lpg li aracımı teslim aldım.
Aynı gün Bodrum'a geldim, aracımın kaput veya kaput altından 70 i geçtikten sonra sürekli tık tık tık şeklinde ses geliyor, hızlandıkça da sıklığı artıyor. Daha önce bu durumla karşılaşan oldu mu? Bodrum'da servis kapandığı için şuan servise goturemiyorum. Yok boyunca kafamı .... Resmen.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
14 Mart günü İstanbul Damla dan Eco elegance lpg li aracımı teslim aldım.
Aynı gün Bodrum'a geldim, aracımın kaput veya kaput altından 70 i geçtikten sonra sürekli tık tık tık şeklinde ses geliyor, hızlandıkça da sıklığı artıyor. Daha önce bu durumla karşılaşan oldu mu? Bodrum'da servis kapandığı için şuan servise goturemiyorum. Yok boyunca kafamı .... Resmen.
Kaputta boşluk varsa kaput ayar plastikleri var onlar ile giderilebilir. Başka olarak lpg sisteminde boşta sallanan ve metal parçalara değen aparatlarda ses yapar. Mesela lpg filtresi.

Arabayı almadan önce bir yerde okumuştum LPG filtre yanındaki borular filtreye çarpıyormus diye. Sesi duyunca durup baktım ama gayet güzel sabitlemisler herhangi bir temas yoktu. Kaputta da boşluk yok gibi duruyor.
Kaputta boşluk varsa kaput ayar plastikleri var onlar ile giderilebilir. Başka olarak lpg sisteminde boşta sallanan ve metal parçalara değen aparatlarda ses yapar. Mesela lpg filtresi.

Geri