body kit montajı yapılacak yer ?

Aracınız
arkadaşlar internet üzerinden body kit aldım birkaç gün içinde elimde olacak. izmir içinde montajını yaptırabileceğim işini bilen bir yer arıyorum ?

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaşlar internet üzerinden body kit aldım birkaç gün içinde elimde olacak. izmir içinde montajını yaptırabileceğim işini bilen bir yer arıyorum ?
hangı sıteden aldıgınızı body kıt geldıkten sonra resımlerı ıle paylasırsanız almayı dusunen arkadaslara da yardımcı olmus olursunuz

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Hocam 3M çift taraflı bant ile kendiniz de yapabilirsiniz, servis dahil silikon sıkıyorlar bir süre sonra açılma yapıyor kaliteli çift taraflı bant ile daha iyi sonuç alınıyor.
Linki inceleyebilirsiniz,

http://civictr.com/showthread.php/1841-Body-kit-arka-tampon-eki-montajı

valla bende kendim yapabilirim diye düşünüyorum aslında ama yine de sağlam olsun diye bilen birisi yapsın diyorum.ayrıca lif e de kalkması gerekebilir sanki krikoyla falan zor olur gibime geliyor

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
valla bende kendim yapabilirim diye düşünüyorum aslında ama yine de sağlam olsun diye bilen birisi yapsın diyorum.ayrıca lif e de kalkması gerekebilir sanki krikoyla falan zor olur gibime geliyor
Hocam linki incelediysen servisin yaptığını söküp kendim düzeltiyorum :)
Body kit montajı için lifte veya krikoya gerek yok, yaptıracağın yerde aracı kaldırmadan yapacak ;)

Geri