Civic FB7 Boncuğa Nazar Değdi Kaza Yaptık

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@Cell_master civiclerimize biz elimizden geldiğince iyi bakıyoruz ama başkaları rahat bırakmıyor işte ?

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Hata %100 karşı tarafa verilince tramer de karşı tarafa yansıması lazım diye biliyorum. Sizin tramerde kaza görünür ama rakamsız bir kayıt görünmesi lazım. Ayrıca kaskonuzda hasarsızlık indirimi de devam etmesi lazım. Bence sigortacınıza ve kasko avukatlarına bu konuları da hatırlatın.

Hata %100 karşı tarafa verilince tramer de karşı tarafa yansıması lazım diye biliyorum. Sizin tramerde kaza görünür ama rakamsız bir kayıt görünmesi lazım. Ayrıca kaskonuzda hasarsızlık indirimi de devam etmesi lazım. Bence sigortacınıza ve kasko avukatlarına bu konuları da hatırlatın.
Hasarsızlık indirimi vs devam ediyor ondan yana problem yok.
Mesaj atıp bakmadım ama tramer görünüyormuş.

Ad Soyad
Çağrı Gül
Aracınız
Civic FE1 2021
Çok geçmiş olsun. Buna benzer kontrolsüz bir kavşakta bende kaza yaptım. Diğer araç sağdan geliyordu. Bu tür kavşaklarda sağdan gelenin önceliği var denilerek tüm kusur bana verildi. Allah korusun. O günden beri sağ tarafı fazlasıyla kontrol ederek kavşağa girerim.

Doğru. Malesef hondacı arkadaş kusurlu tali yolda yavaşlayıp yolu kontrol edip devam etmeliydi geçmiş olsun

2020 fc5 elegance 1.6 benzin

Doğru. Malesef hondacı arkadaş kusurlu tali yolda yavaşlayıp yolu kontrol edip devam etmeliydi geçmiş olsun

2020 fc5 elegance 1.6 benzin
Hocam video da öyle gibi görünüyor ama aslında sağdan gelen araç hızlı bir şekilde karşı şeride geçip benim önüme kırdı.
Telefonla konuştuğu için beni farketmedi bile.videoda belli olmuyor ama ben frene bastımama karşı taraf üzerime doğru geldiği için vurduk haliyle.

Geri