Civic FB7 Boncuğa Nazar Değdi Kaza Yaptık

Aracınız
Civic aracım yok
İkame araç tahsis eden her firma yapıyor zaten bunu..Sakıncası yok doldurduğu formun diğer nüsası sizde kalıyor. Kafasına göre kartınızfan işlem yapamaz. Ekmek yediği şirketi lekelemez .. O anlık internet kullanım limitini düşürebilirdiniz kartın iptali yerine..

İkame araç tahsis eden her firma yapıyor zaten bunu..Sakıncası yok doldurduğu formun diğer nüsası sizde kalıyor. Kafasına göre kartınızfan işlem yapamaz. Ekmek yediği şirketi lekelemez .. O anlık internet kullanım limitini düşürebilirdiniz kartın iptali yerine..
Haklı olabilirsiniz.Kendi yaşadığım yerde rent firmaları tabiri caiz ise nerde selam verilmeyecek tipler varsa onlar yapıyor.
Bu firma ereğliden bir firma ama yinede aklımda soru işareti kalmasın diye böyle yaptım.

Aracınız
Bana ikame araç verdiklerinde kredi kartından 500₺ bloklamışlardı. Aracı iade ettikten 10 gün sonra filan bloğu kalkmıştı. Trafik cezası için demişlerdi. Hgs yi de elden alıyorlarmış aracı teslim ederken.

Kün feyekün..

Aracınız
Civic FB7 2016
hocam suçlu siz çıkabilirsiniz ama itiraz etmenizde fayda var dediğiniz gibi ters şeritten ve kontrolsüz geliyor geçmiş olsun

Aracınız
Civic FC5 2017
Haklı olabilirsiniz.Kendi yaşadığım yerde rent firmaları tabiri caiz ise nerde selam verilmeyecek tipler varsa onlar yapıyor.
Bu firma ereğliden bir firma ama yinede aklımda soru işareti kalmasın diye böyle yaptım.
ne hıkmetse bizim burdada aynı kişiler bu işle meşgul neden acaba bu işle ilgili ler

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ne hıkmetse bizim burdada aynı kişiler bu işle meşgul neden acaba bu işle ilgili ler

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Rent kaskosu yapmadan normal kaskoyla araba kiralayıp kasa anında zorbalıkla sanayide kaldığı gün kadar kira ücreti ve tamir ücreti alanlar gördüm.
Bu yüzden de temkinli davrandım.Benden kaynaklı bir cezai durum olursa inkar etmem zaten öderim.

Arkadaşlar bugün olan bir iyi birde nispeten kötü gelişmeyi paylaşmak istiyorum.
İyi haber:Sigortacım aradı bugün tutanak sonuçlanmış %100 karşı tarafa vermişler suçu.
Kazasızlık indirimim gitmemiş ve kaskom delinmemiş oldu.
Kötü haber: Arabanın işi daha bitmedi far yıkama robotları gelmemiş,2-3 gün daha bekleyeceğiz.Verilen ikame aracın günüde yarın doluyor.
Artık abimden emanet Scooter'ını alacam gibi görünüyor.
Korona vakaların Karabükte aşırı arttı toplu taşıma kullanmaya pek niyetim yok.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar bugün olan bir iyi birde nispeten kötü gelişmeyi paylaşmak istiyorum.
İyi haber:Sigortacım aradı bugün tutanak sonuçlanmış %100 karşı tarafa vermişler suçu.
Kazasızlık indirimim gitmemiş ve kaskom delinmemiş oldu.
Kötü haber: Arabanın işi daha bitmedi far yıkama robotları gelmemiş,2-3 gün daha bekleyeceğiz.Verilen ikame aracın günüde yarın doluyor.
Artık abimden emanet Scooter'ını alacam gibi görünüyor.
Korona vakaların Karabükte aşırı arttı toplu taşıma kullanmaya pek niyetim yok.
sizn adınıza sevindim haklı çıkmanıza.
ikame araç için aldığınız yeri aradınız mı 2 3 gün daha uzatma olayları varmı kaskodan ?
eğer yoksa 2 3 gün siz kendiniz aracı kiralama yapabilirsiniz durumunuz varsa
sadece alternatif olarak söylemek istedim.

Aracınız
Civic FC5 2017
Kasko şirketi kiralama ücretini karşı sigortadan almayacak mı? Bence de aracın ikame süresinde uzatmada yardımcı olacaklardır.

Geri