Boson navigasyon

Merhaba arkadaşlar. Navigasyon taktırıcam. Baya araştırdım. Navitech alıcaktım. Boson navigasyon olarak ürün var. Android işletim sistemi. Youtubedan civic boson navigasyon yazınca çıkar. Sizce nasıldır ? :))

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1273]Gorkemfb7[/MENTION] Hocam tanıtım videosuna göre güzel görünüyor, fiyat bilgisi aldın mı?

Daha almadım yarın arıcam. İnternette buldum adreslerini evime yakın yarın gidip bakıcam aksilik olmassa. Yarın yine paylasırım arkadaslar

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
O değil de tüm forum bason taktırmazsa iyi ;) gerçi fiyat bilgisi de önemli.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Ekrandan Kontrol ettiği yerleri atlatıyor. Büyük ihtimalle telefonu hdmi dan bağlayıp yapıyor. Hdmi dan görüntü gidiyor. Bluetooth ile de dokunmatik komutları. Bende de böyle.

Eğer hem görüntü hem ses hem dokunmatik komutları bluetooth ile gidiyorsa süper....

Ama görüntü ve sesin bluetooth ile gitmesine şaşırdım doğrusu.... Wifi ile gidiyor olabilir mi?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Ekrandan Kontrol ettiği yerleri atlatıyor. Büyük ihtimalle telefonu hdmi dan bağlayıp yapıyor. Hdmi dan görüntü gidiyor. Bluetooth ile de dokunmatik komutları. Bende de böyle.

Eğer hem görüntü hem ses hem dokunmatik komutları bluetooth ile gidiyorsa süper....

Ama görüntü ve sesin bluetooth ile gitmesine şaşırdım doğrusu.... Wifi ile gidiyor olabilir mi?

bence de wi-fi ile bağlanıyordur. bluetooth protokolü ile ekrana görüntü gidene kadar ankaradan adam istanbul a gider :) tv'lerdeki dlna mantığının aynısı aslında.

Aracınız
bence de wi-fi ile bağlanıyordur. bluetooth protokolü ile ekrana görüntü gidene kadar ankaradan adam istanbul a gider :) tv'lerdeki dlna mantığının aynısı aslında.
Kesinlikle öyle. 4.0 olsa bile kurtarmaz... Wifi zor kurtarıyor. Eğer Wifi ile görüntü, Bluetooth ile de dokunmatik kontrolünü aktarıyor sa o zaman kullanışlı olur baya bi

Günaydın herkese adres belli ama site içi blok da gözüküyorlar. Aradım acan yok faceden mesaj attım geri dönüş yok bilgi alır almaz paylaşıcağım

Herkesin gördüğü gibi ürün mutluhan hondada var aradım fiyat olarak 2500 tl dediler. İphonu tanımıyor cihaz fakat apple cihazın internetini aktarıyorsunuz. Ürün hakkında herkes memnun dedi fiyat konusunda yardımcı olacaklarını sölediler. Sizce ne yapalım. Ben bunun yetkili satıcısına ulaşmaya çalışcam

Geri