Boya atması

byAkif

0
Aracınız
Değerli arkadaşlar 1 ay önce sıfır aldığım fc5 exe eco f1 li aracımda arka tamponun çamurlukla birleşme yerinde tampon kısmında boya atmasımı denir buna boya dökülmesimi denir bilemedim yada boya sökülmesi diyeyim sorun var şuan. Nasıl bir yol izlemeliyim aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varmı acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Değerli arkadaşlar 1 ay önce sıfır aldığım fc5 exe eco f1 li aracımda arka tamponun çamurlukla birleşme yerinde tampon kısmında boya atmasımı denir buna boya dökülmesimi denir bilemedim yada boya sökülmesi diyeyim sorun var şuan. Nasıl bir yol izlemeliyim aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varmı acaba?

Kendiliğinden oluştuğunu düşünüyorsanız, garanti kapsamı dahilinde servise başvurmalısınız.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dostum taş vuruğu ise alışsan iyi olur. boya çok ince ve su bazlı maalesef. en küçük taş vuruğunda boya atıyor. her boya atması için tek tek servise gitme bence. aracın bakımları geldikçe toplu yaptırırsın. eskisi gibi olur mu, serviste sormuştum zor dediler. lokal boya şart ama oda bize gelmez. benim araç 5 aylık bende 6-7 nokta da var..

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende de oluyor boya maalesef sıkıntılı taş geldi mi hemen iz yapıyor. Seramik kaplama var koruma hikaye yani.

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İki gün önce şehir dışında bir yolda yol yapım çalışması yapılıyor, adamlar her yere yolda mıcır var diye uyarı levhalara koymuş, hızımı düşürdüm yavaş yavaş gidiyorum çevremdeki araçlara ve kendi aracıma zarar gelmesin diye, arkamdan gelen hayvan gaza bastı ve sollamaya çıktı yanımdan geçerken kaportadan ve camlardan çat çat taş sesleri gelmeye başladı. Sonuç ön kapıda bir arka kapıda iki adet boya atması oluştu Allah tan cama hasar gelmedi. İşin özü güzel ülkemizde böyle hayvanlar olduğu sürece en kral boya bile dayanmaz...

İki gün önce şehir dışında bir yolda yol yapım çalışması yapılıyor, adamlar her yere yolda mıcır var diye uyarı levhalara koymuş, hızımı düşürdüm yavaş yavaş gidiyorum çevremdeki araçlara ve kendi aracıma zarar gelmesin diye, arkamdan gelen hayvan gaza bastı ve sollamaya çıktı yanımdan geçerken kaportadan ve camlardan çat çat taş sesleri gelmeye başladı. Sonuç ön kapıda bir arka kapıda iki adet boya atması oluştu Allah tan cama hasar gelmedi. İşin özü güzel ülkemizde böyle hayvanlar olduğu sürece en kral boya bile dayanmaz...

İşi çok güzel özetlediniz, ağzınıza sağlık...

Aynı şey bana da oldu önümden giden inatla kenara yanaşıyor zaten taşlar kenara toplanmış ortala git da mübarek. Tabi taşın yerden bir iki kez sekip tavana vurup geçişini izledim. Yol sonrası sol tarafta iki yer atmış. Bir de ön tamponda yanık gibi bir şey var erimiş hafif çizgi olmuş nasıl olmuşsa artık.

HTC One cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aynısı sinop yolunda başıma geldi. ben hızımı düşürdüm ama yanımdan süratle geçen şahindeki şerefsiz ön sol kapıya ve kaputa hediye bıraktı. önümde giderken taş fırlatması net belli oluyor, cama gelecek diye korktum. tabi elemanın umrunda değil, taş vurmuş boya atmış vs.. kendi aracına değer vermeyen seninkine verir mi.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam benim dediğim yere taş değme ihtimali yok. Tam tamponla çamurluğun birleşim yeri. Yani o araya taş girme ihtimali yok.

Geri