boya dokulmesi

okn737

0
arkadaslar daha once aracimin sag arka camurluk alti o silikonlu olan yerin boyasi atti bildigimiz silikonu goruyorum tekrardan boyatmam lazim bugunde on plakayi incelerken tamponun baglanti yapildigi sac yani radyatorle tampon arasindaki sac uclari.komple boyalari dokulmus ve pas yapmis arac 2016 model kazasi belasi hicbiseyi yok aracin bayiden aldigim gibi hadi kazasi olsa boyanmis boya atmis dicem.oyle birseyde soz konusi degil basina gelen varmi bu sorunlar yada sizde bi bakarmisiniz cunki akila gelmicek biryer plaka altindannbakildimi gorunuyo net

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam 6 yıl garantili bu araç. Kesinlikle kazası yoksa bu durumu servis çözmeli. Servis naz saz yapabilir. Tüketici hakem heyetine müracaat edin.

Aracınız
On tamponu söktürür orada silikonun ne işi var ? Daha detaylı resimler gönderin biraz uzak çekim olsun mahkemelik bile olabilir bu durum fakat TR de artık herkes kendi adaletini sağladığı için ne olur bilmem.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

okn737

0
On tamponu söktürür orada silikonun ne işi var ? Daha detaylı resimler gönderin biraz uzak çekim olsun mahkemelik bile olabilir bu durum fakat TR de artık herkes kendi adaletini sağladığı için ne olur bilmem.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
yok hocam on tampon kismimda silikonlu yer yok silikonlu dedigim yer arka tekerlegin oldugu yer silikonda degil fabrikasyon mastik ama uzerinden boya atti resim cektim20180711_091618.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6638]okn737[/MENTION] Radyatörün orası pas olayını geçmiş çürümüş artık, öncelikle serviste şansınızı bir deneyin çözüm sunmazlar ise yasal olarak hakkınızı arayın.

okn737

0
[MENTION=6638]okn737[/MENTION] Radyatörün orası pas olayını geçmiş çürümüş artık, öncelikle serviste şansınızı bir deneyin çözüm sunmazlar ise yasal olarak hakkınızı arayın.
hocam.vallah servisi aradim getirin bakalim dedi forumdaki arkadaslarda yardimci.olursa sevinirim fb7 kullananlar araclarina bakip bana iletirlerse iyi olur

okn737

0
Fotoğrafta radyatörün yakınındaki saç, darbe almış gibi duruyor. Saçta eğilmeler var gibi. Ben mi yanlış algiliyorum acaba. Şayet oyleyse boyalarin dökülmesi de olası.

Lenovo A7020a40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
bende onu.merak ettim hocam ama o sekilde egilimli gelio sac ama darbe falan olmadi hadi biri toslasa dicem o saci o derece yamultcak ama tamponda bir cizik bile yok arkadasa sordum senin arabada varmi die onun 2015 ondada ayni sorun varmis resmi.honda turkiyeye attim 2 saat sonra servis aradi araci servise istedi gerekeni yapalim diye cunku kayitlarda bitane fc5 siparisim var boyle olcaksa iptal edin dedim vazgecmemem icin hallederler gibi gelio

Geri