Boya koruma,kaput koruma,seramik seçimi

Herkese merhabalar arkadaşlar.
Yakın bir zamanda ben de size katılacağım inşallah,kaporayi verdim aracın gelmesini bekliyorum fc5 exe otomatik tüplü olan modeli füme rengi aldım. Sık araba alıp satan birisi değilim ömrüm olursa en az 5 sene aracıma binmek istiyorum.Başlıkta da yazdığım üzere aracın boyasını korumak adına nasıl bir uygulama tercih etmeliyim acaba.Aracı almadan tecrübeli arkadaşlara sormak istedim.Artıları eksileriyle tercih sebebi önemli.Yorumlarınızı bekliyorum...

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6853]i_karabiber[/MENTION] Aracınız şimdiden hayırlı olsun, kaput ve ön çamurlukları lumar veya 3m gibi kaliteli bir marka film ile kaplatabilirsiniz, forumda kaplama ve boya koruma ilgili uygulama ve deneyimlerin yer aldığı konular mevcut inceleyebilirsiniz.

Sağolun Cevabınız için de teşekkür ederim.Seramik kaplama düşünüyorum biraz araştırdım faydası çok gibi ama ömrü ne olur, boyaya zararı olur mu,hangi marka tercih edilmeli onları araştırıyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Ben izmir honda terakkide meguiars seramik kaplama yaptırdım, memnunum..

Merhaba,
Bende aracımı yeni aldım ve İstanbul Autoclub Batışehir'de 1000₺ seramik kaplattırdım.
Konuda borda araç benim ve gayet memnunum.
Ön cam dahil film 500₺ LLumar marka yaptırdım.
2 yıl seramik garantisi var.
Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınızı gördüm çok güzel olmuş,maşallah diyeyim.gerçekten göz dolduruyor.ben konyadayım henüz almadım aracı hala araştırma yapıyorum.şuana kadar anladığım çok hile dönüyor bu işte.o yüzden marka fiyat sordum.cevabınız için çok teşekkür ederim.kazasız belasız binin inşallah.

Geri