Boya seçimi

Herkese merhabalar arkadașlar nasipse 0 civic almaya niyetim var ve danișmak istediğim bir konu var genel olarak formda okuduklarimdan aracın boyasinin ince oldugunu belirtiyorlar gercekten cok mu ince ? İnce ise tüm renklerdemi ince yoksa belli bașlı renklerdemi böyle acayip boya takintisi olan biriyim cevaplariniz icin tesekkurederim

HUAWEI RIO-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Boya kalınlığında renk seçeneğinin hiçbir etkisi yoktur. Her renk aynı kalınlığa sahiptir.
Ortalama 80~140 µm orjinal değerler arasındadır.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Söylediğim değer bir kural değil. Otomotiv üreticileri arasında da değişiklikler oluyor. Markadan markaya değişkenlik gösterebilir.
Ben ortalama bir değer belirttim sadece.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Boya seçimi

Konfor sürüş keyfi ise amaç %100 honda başka araç bakmam bile amaç boya ise honda boyada çok kötü benim yaptığım hatayı yapma sıfır araç alacaksan daha çıkmadan boya korumanı ön kaput koruma nı taktır hatta üstüne en iyisinden seramik kaplama yaptır ozaman aklın kalmaz ben hiç birini yaptırmadım kaput sağ sol berbat durumda heleki uzun yola gidip gelince

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben de alir almaz "bayi disindaki" uzman biryerde boya koruma ve komple/kaput seffaf film uygulamasi ve ozellikle yol sesi icin ses izolasyonu yaptirmanizi oneririm

Geri