Civic FC5 Boyada Oluşan Hasar Hk.

Ad Soyad
mert atakan
Aracınız
Civic FC5 2021
Değerli arkadaşlar aracımın boyasında görselde paylaştığım şekilde bir hasar oluştu. Nasıl ne şekilde oluştu bilmiyorum. Bu durumu boyasız bir şekilde çözmek mümkünmüdür.

Ekli dosyalar

• IMG_20220610_130745-01~2.jpg
    IMG_20220610_130745-01~2.jpg
    197.1 KB · Görüntüleme: 114

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Değerli arkadaşlar aracımın boyasında görselde paylaştığım şekilde bir hasar oluştu. Nasıl ne şekilde oluştu bilmiyorum. Bu durumu boyasız bir şekilde çözmek mümkünmüdür.
Bu parça daha önceden işlem gördü mü?

Ad Soyad
mert atakan
Aracınız
Civic FC5 2021
Siz orayi bı kontrol ettirin bence, boya ölçüm cihazıyla, çünkü orada sanki macun cekilmis, portakal yapmış gibi izlenim var...
Aracın tam olarak neresi orası?

Honda madness
Sağ ön kapı ayna altı hocam 3-4 tane ustaya götürdüm bu şekilde bir dönüş olmadı sadece bir tanesi servise götür göster dedi. Boya ölçüm cihazı ile de baktık değerler normal çıktı. Aracı çok kullanmıyorum ihtiyaç halinde kullanıyorum. Kilometre 4 binde şuan. Buz izler kadar olmasada göze gelmeyen sağ ön çamurluk ve ön cam sağ direkte de var. Ancak bunlar bu kadar fazla belli değil. Ben kimyasal bir şeyin sıçramış olabileceğini düşünüyorum ama bilemedim işte

mturker

Özel Üye
Sağ ön kapı ayna altı hocam 3-4 tane ustaya götürdüm bu şekilde bir dönüş olmadı sadece bir tanesi servise götür göster dedi. Boya ölçüm cihazı ile de baktık değerler normal çıktı. Aracı çok kullanmıyorum ihtiyaç halinde kullanıyorum. Kilometre 4 binde şuan. Buz izler kadar olmasada göze gelmeyen sağ ön çamurluk ve ön cam sağ direkte de var. Ancak bunlar bu kadar fazla belli değil. Ben kimyasal bir şeyin sıçramış olabileceğini düşünüyorum ama bilemedim işte
Bence servise götürün durumunuzu iza edin , garantisi illaki vardır, allahdan araç beyaz yakindan dikkat çeker. Sanmam kimyasal böyle etki etsin , etki etse daha çok tahriş eder orayı boyayida kaldırır.
Orası sanki macun cekilmis ama iyi zımpara atılmamış gibi duruyor yakından bakınca öylece boya yapılmış gibi.

Honda madness

Ad Soyad
mert atakan
Aracınız
Civic FC5 2021
Sanki ısıya maruz kalmış ve boya kabarmış gibi duruyor. Ilginc ... servise gosterin fakat cevapları muhtemelen dış etken ve kullanici kaynakli sorun olacaktir. Gecmis olsun.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Valla bende anlamadım hocam arabayı evin önüne çektim 5 gün sonra bir kontrol edeyim dedim bu durumla karşılaştım. Servisin olayı yaklaşım tarzı belli kullanıcı hatası,dış etken vesaire der geçer

Geri