Brake hold ve el freni

TAYGUN

0
Aracınız
Arkadaşlar Brake Hold açıkken de denedim ama yinede devreye girmiyor. Uygulayan bir arkadaş varsa detaylı yazabilirmi?

Bir cok sekilde denedim el freni aktif olmuyor zaten kullanim kilavuzunda otomatik devreden cikarmayi yazmis devreye almayi yazmamis yani yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar,
Brake/Hold aktif iken kemeri çıkardığında elektronik park freni otomatik olarak devreye giriyor.
Denedim sorunsuz çalıştı. Kitapcıkta da aynı yönde bilgi mevcut.
Güvenli sürüşler dilerim.
park freni.jpg

Arkadaslar break hold nasil devreye girer arac 2017 manuel vites bi türlü ekranda breake hold isigi yanmiyor.. sirasi ile yazarmisiniz

Manuel vitesde de brake hold var. Emniyet kemeri takili olmasi lazim. Her yeni calistirmada vitesin oradaki tusa bidefa badif aktif yapmaniz yeterlidir. Trafik isiklari vs arac durdugunda ayaginizi frenden cekebilisiniz 10 dk kadar otomatik olarak freni tutar. Tekrar gaza badtiginizda birakir. Araci park edip kemeri cikardiginizda brake holddan otomotik el frenine gecer..

Aracınız
Civic FC5 2018
Manuel vitesde de brake hold var. Emniyet kemeri takili olmasi lazim. Her yeni calistirmada vitesin oradaki tusa bidefa badif aktif yapmaniz yeterlidir. Trafik isiklari vs arac durdugunda ayaginizi frenden cekebilisiniz 10 dk kadar otomatik olarak freni tutar. Tekrar gaza badtiginizda birakir. Araci park edip kemeri cikardiginizda brake holddan otomotik el frenine gecer..

Aracın vitesinin boşa alınması gerekiyor ek olarak.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim aracım 2019 honda civic eco elegance bikac gundur ara ara el frenini indirmek istedigimde ekranda turuncu bi gosterge cikiyo yanip sonuyo noldunu bilen varmi

Geri