BRC-Işıklı kapı eşiği-paspas aydınlatma-iç ortam aydınlatma ledleme- @hakan uzun

merhaba arkadaşlar.
forumdan tanıştığım saygı değer arkadaşım, kardeşim [MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] ile sadece paspas aydınlatma ve ışıklı kapı eşiği montajı için buluşma kararı almıştık.

tüp taktırma kararı verme aşamasındayken [MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] 'un arabasını kullanıp test etme imkanım oldu.daha arabayı test ederken direk FS otogaza gidip fikir ve fiyat almaya kararı verdik.

FS otogazda hiç sıra olmadığını ve fiyatın daha önce sorduğum yerlerden farklı olmaması nedeniyle tüp taktırmaya karar verdik.

çok şükürki en çok korktuğum silkeleme, tekleme, arıza lambası yanması, performans kaybı hiç ama hiç hissetmedim.

yakıt hesabı bile yaptım [;)]

ortalama hız 150 km.klima full açık otomatik 23C. 17 kuruş yaktı.
90 km --> 8 litre POGAZ 1.99 TL

tabiki şeytan işin içine girmeden olmaz. bütün işlerimizi tam tıkırında bitirdik derken, yemek için gittiğimiz yerin otoparkında karatersiz haysiyetsizin biri, arabasını çıkarırken arka tampunuma sürtmüş.kendi çapımda rütuş yapmaya çalıştım.

buda bütün günün nazar boncuğu olsun dedik ve @hakan uzun kardeşimle ailecekte görüşmek üzere söz alarak ayrıldık.

bütün forumun huzurunda kendisine çok teşekkür ediyorum.eksik olma kardeşim..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=239]yokyere[/MENTION] Hocam hayırlı olsun, eşikler farklıymış linki var mı?

@hakan uzun Hakan hocam eline emeğine sağlık.

Hocam hayırlı olsun güle güle kullan.
Hakan eline emeğine sağlık dostum

Base

0
[MENTION=239]yokyere[/MENTION] hayırlı olsun dostum Çok şık görünüyor Işıklar [MENTION=747]hakan[/MENTION]uzun abimizinde ellerine sağlık forumdan önce gördüm ben resimleri ama ️ bir sonraki araç benimki inşallah

Instagram.com/Superarabalarturkiye

[MENTION=258]Base[/MENTION] eyvallah dostum. Evet telefonla da görüstunuz yanılmıyorsam.hakan çok başarılı bu konuda.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Base

0
[MENTION=258]Base[/MENTION] eyvallah dostum. Evet telefonla da görüstunuz yanılmıyorsam.hakan çok başarılı bu konuda.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen abi brc Hariç iç aydınlatmayı istiyorum bende bakalım ne zaman a kısmet olacak

Instagram.com/Superarabalarturkiye

Geri