BRC otogaz uyarı sesi sorunu.

speed

0
Merhaba arkadaşlar arabam 2015 honda civic tüplü olarak sıfır satın almıştım aldığımdan beri beni sinir eden bir sesle ötüyor oda yakıt azaldığı için sürekli aralıklarla öten ve gaz bittiğinde kırmızı ışık yanıp sürekli öten bir ses var ben gaz azaldığındı kesik kesik öten busesi nasıl kapatırız diye 3 farklı brc yetkili servisini aradım 3 ü de böyle birşeyin olmaması gerektiğini söyledi yani sadece gaz bittiğinde kırmızı ışık yanar ve öter ama sarı ışık tek dişde yanıp sönerken ötmemesi gerekir dedi bende hafta sonu brc ye gideceğim aracı böyle olan var aranızda?

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2015 model fabrikasyon lpg var.L Normalde kirmizi yanan lpg ye geçince sari yanan işık.LPG bittiğinde kırmızıya dönüyor ve sürekli bip sesi yapıyor. Bunun dışında ötme sesi olmuyor

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

speed

0
[MENTION=4651]berenimustafa[/MENTION] Teşekkür ederim cevap için bugün servisi aradım servise olunca videosunu whatsapp dan atarmısınız dedi olur dedim bakalım ne olacak.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benzer bir problemde 3 servis dolaşmıştım, ses çıkıyordu, ışıklar yanıp yanıp sönüyordu hepsi bazen, en son bir yerde sigortayı değiştirdiler daha da olmadı. aklınızda olsun belki böyle birşeydir.

Geri