Bu fiyat edermi FB 7 ?

Aracınız
Konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Sadece yorum istiyorum gidip alacağım aracı yorumlarınıza göre.

2013 model. Aralık ayında alınmış 2014 trafiğe çıkışlı.

Beyaz - Otomatik - Orjinal Fabrikasyon LPG - 800tl kasar kayıtlı sadece arka tamponu değişmiş.

72.500 TL son diyor.

Sizce alınırmı ?

maselz

0
Aracınız
Konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Sadece yorum istiyorum gidip alacağım aracı yorumlarınıza göre.

Beyaz - Otomatik - Orjinal Fabrikasyon LPG - 800tl kasar kayıtlı sadece arka tamponu değişmiş.

72.500 TL son diyor.

Sizce alınırmı ?
Km kaçta hocam

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

72.500 TL son diyor.

Sizce alınırmı ?
Valla hocam bende bu konudan müzdarip birisi olarak söylüyorum Honda piyasası çok pahalı.. Bende bulamıyorum bir türlü.. Ama araştır derim ben öyle yapmaya başladım ve bekliyorum bayram geçsin belki alternatif çoğalabilir ama tabi karar yine de senin

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Valla hocam bende bu konudan müzdarip birisi olarak söylüyorum Honda piyasası çok pahalı.. Bende bulamıyorum bir türlü.. Ama araştır derim ben öyle yapmaya başladım ve bekliyorum bayram geçsin belki alternatif çoğalabilir ama tabi karar yine de senin

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Piyasa düşmez sıfırları sürekli pahalılaşıyor. 2 aydır dolaşıyorum ben artık sıkıldım. Gititkçe artıyor piyasa :)

Aracınız
4 ay önce arkadaş aldı tüplü 2013 elegance füme orjinal oda 37 bin km de navi yok 71 500 tl pazarlıkla 70 bine zor aldı adam hemşerisi çıkınca vermiş

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maselz

0
Aracınız
Navigasyon , Bodykit yok, sizce söylediğim aracın oluru nedir ?
Valla hocam benim aracım 45 bin de 12 bin TL extra var ön kaputum değişik gerisi orjinal hasar kaydım 750 tl elegance otomatik orjinal lpg bugün satsam 72 den aşağı vermem kaput değişik diye adamın istediği fiyat normal gibi sünnet diyerek pazarlığını yap 500 1000 tl az para değil yani.

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
2 aydır araştırıyorum fiyatı normal ne ucuz ne pahalı gibime geldi. Extrası fazla olsada daha fazla fiyat yazılmaz zaten almaz insanlar. üzerine 7-8bintl koyunca 2015 modelleri alınıyor çünkü. Dediğim gibi ben çok araştırdımda bide başka insanlarında yorumunu alıyım dedim belki eksik yada yanlış araştırma yapmışımdır.

Geri