Bu hasarlı araç alınır mı? FC5

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
640 bin TL'ye hatasız Eco elegance alınır. Daha mantıklı bir seçim olur.

Bulursa 640-650'ye hele ki düşük km ve servis bakımlı Hatasız Civic hiç kaçırmasın. :)
700'leri aşmaya başladı artık en yaşlı Eco Elegance Civic'ler..
Vavacars benim 2017 Eco Elegance 'a 700.000 ön teklif veriyor. Zamanında uyarımı yapmıştım , araba almak için yılbaşının beklenmesi sakıncalı diye. 610.000 liraya müşteri bulamadığımız arabaya şimdi '' hocam araç duruyor mu ? 650.000 paramız var düşünüyormusunuz diye mesaj atıyorlar.. Trajikomik.
Civic altın gibidir kimse ederinden daha ucuza , düşese alamaz.
Kendini akıllı zanneden sivri akıllılara selamlar.
FE1 Civic'in bana göre defteri kapandı fiyatı aşırı abartıldı. Bir ara Executive Plus 2021 modelleri 785-790 idi. O zaman alan son treni yakaladı.
Tavsiyem artık mümkünse C segmenti SUV alınabilir. Ben mesela 7. ayda Civic'i satıp minimum 2020-21 model makyajlı 1.6 180 hp 3008 GT düşünüyorum belki denk getirirsem Tucson 1.6 T GDi NLine'da alabilirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230106-155148_Chrome.jpg
    Screenshot_20230106-155148_Chrome.jpg
    95.5 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
640 bin TL'ye hatasız Eco elegance alınır. Daha mantıklı bir seçim olur.
O fiyata hatasız bulmak imkansız gibi. Aracım daha önce satılsa bundan 1-2 ay önce 100 bin tl aşağıya bulunurdu belki ama şimdi 700 bine yaklaştı hatasızlar.

Eksper haricinde, FC5'e bindiğimde test sürüşü için, özellikle dikkat etmem gereken şeyler nedir en azından o kısımlara dikkat edeyim diyorum.

O fiyata hatasız bulmak imkansız gibi. Aracım daha önce satılsa bundan 1-2 ay önce 100 bin tl aşağıya bulunurdu belki ama şimdi 700 bine yaklaştı hatasızlar.

Eksper haricinde, FC5'e bindiğimde test sürüşü için, özellikle dikkat etmem gereken şeyler nedir en azından o kısımlara dikkat edeyim diyorum.

Merak ettiklerin için özelden yazabilirisiniz.
Malatya'da yaşıyorum yolunuz düşerse buralara beklerim. Aracım satılık şimdilik değil ama sıkı bir FC5 nasıl hissettirir deneyimlemek isterseniz de çekinmeyin gelip sürüş yapabilir ve gözlemleyebilirsiniz.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015

Bunu almaktansa en azından 1-2 parça önemsiz yerde boyalı 1 parça degisenli. 3-5 tramerli düşük km. Temiz alınabilir. Ben aldığım zamanlarda hatasizlara 600 civarı istiyorlardi. Hatasız olunca hemen hemen herkes piyasanın üstünde fiyat belirliyor. 45 bin km.de ilk sahibinden full servis bakimli, fabrikasyon komple deri, sol çamurluk serviste değişen, sol arka kapı sacı değişik gerisi hatasız bir araci 517 bin TL'ye aldım. Arka tampon 2 kere serviste sürtme ve kırık nedeniyle değişmiş. Bunlara bağlı 11 bin tramer vardı. Çok önemsemedim amacım zaten uyguna temiz bir araca sahip olmaktı. Siz de bu şekilde hareket edebilirsiniz.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Bunu almaktansa en azından 1-2 parça önemsiz yerde boyalı 1 parça degisenli. 3-5 tramerli düşük km. Temiz alınabilir. Ben aldığım zamanlarda hatasizlara 600 civarı istiyorlardi. Hatasız olunca hemen hemen herkes piyasanın üstünde fiyat belirliyor. 45 bin km.de ilk sahibinden full servis bakimli, fabrikasyon komple deri, sol çamurluk serviste değişen, sol arka kapı sacı değişik gerisi hatasız bir araci 517 bin TL'ye aldım. Arka tampon 2 kere serviste sürtme ve kırık nedeniyle değişmiş. Bunlara bağlı 11 bin tramer vardı. Çok önemsemedim amacım zaten uyguna temiz bir araca sahip olmaktı. Siz de bu şekilde hareket edebilirsiniz.
1-2 araç buldum o şekilde, temiz araçlar anında satılıyor. Geçen ay 2 araç bulmuştum öyle, akşamdan sabaha ikisi de satılmıştı kısmet olmadı. Bakalım bu hafta sıfır City alma niyetimiz var, olmazsa dediğiniz gibi favorimde olan araçlara yöneleceğim.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
1-2 araç buldum o şekilde, temiz araçlar anında satılıyor. Geçen ay 2 araç bulmuştum öyle, akşamdan sabaha ikisi de satılmıştı kısmet olmadı. Bakalım bu hafta sıfır City alma niyetimiz var, olmazsa dediğiniz gibi favorimde olan araçlara yöneleceğim.
Hocam merhaba City güzel araç ama test sürüşü mutlaka yapın....Civic sedan kadar tat vermeyebilir sürüşü...Hayırlısı hakkınızda

Son düzenleme:
Geri