Bu hatayı yapmayın araç 1.6 exe

Gecen şehir dışına çıkacağın için rot balanslarına baktırayım dedim. Hiç bir problemim yokken şansıma o günde yola çıkacaktık hız yapıp deneme şansım olmadı 18 lik janlatda bileziği çıkarmadan yaptıkları için balansları mahvetti 2000km böyle gittim geldiğimde adam beynine sıçmak için gittim bilezikleri çıkararak yaptı daha sonra 2. Kere TEKERLEKLER ÜZERİNDE balans yaptı.... bi değişik makinayla yaptı hayatımda bu kadar gerizekalı ustalar görmedim ki türkiyede bu nasıl cesaret araç 10 tane hata verdi araç açılmıyor yada kapanmıyor verebilecek bütün hataları verdi siz siz olun tekerlek üzerinde asla balans yaptırmayın.... sonrada beyinsizler diyor biz bu arabayı ilk kez görüyoruz .... 100tl para kazanmak için 110.000 tl lik arabyla oynuyorlar bostancı sanayide bir yer kaç tane usta çağırsada işi çözemdiler sonra bi tanıdığım aracıyla biri geldi bir ıpad bağlıyarak format atarak işi halletti... çok fazla modifiye işine meraklı biri olarak benim kadar usta gezen yoktur herhal , işten önce herkes işinin kıralı işi en iyi bilen iş bittikten parayı aldıktan sonra yaptıkları ürünler götü başı ayrı oynuyor.... daha bitane daha görmedimki işini doğru yapan lumar cam filmi taktırdık kendi bayisinde 3 kere film attı sular kaldı bodykit taktırırsın tampon tırnaklarını kırarlar boya yaptırırsın bişeye benzemez.... siz siz olun bir şeyi yaptırırken daha önce bu arabadan yapmışmı diye önce sorun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=5211]Kerem86[/MENTION] öncelikle geçmiş olsun kardeş senin sinirlerini baya bozmuş ustalar,bazen denk geliyo işte şanssızlık,benimde modifiyeye merakım yaklaşık 20yıldır var:) hastalık işte geçmiyo.tavsiyem daha önce tecrübe ettiğiniz yerlerde veya tavsiye edilen yerlerde işlerinizi hallettirin.aklıma şu takıldı bendede 18jant var geçenlerde 140ı geçince titreme oldu,bilezikleri çıkarmadan balans ayarı yapıldı 4aydır herhangi bi sorun yok.eski usül bi cihazdı.bileziği çıkartarakmı yaptırmak lazımdı onu sorucam.bilginizden faydalanmak istedim.

Evet bileziği çıkarmadan yapıldığı için direksiyonumda titreme yokken 80 100 170 titremeler oldu bence bileziği çıkartarak bir daha yap usta zaten çırağına kızdı neden çıkartmadan yaptı diye sende titremede bundandır bence çıkartarak yaptı sonra sorun çözüldü

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri