Bu parçalar değişmiş, bu araç alınır mı?

Aracınız
Civic FB7 2013
Araç civic fb7

İlanda yazan

kaporta aksamı 3 parça boyalı ve 2 parçası ( vidalı parça ) değiştirilmiştir.

tüm işlemler yetkili serviste yapılmıştır.kayıt altındadır.

ekspertiz raporu fotolara eklenmiştir.

Arka bagaj ile bu parçalar değişmiş, honda servisinde yaptırılmış
Arka tampon sensörlü

Alt kablo, arka tampon

Stop,sol

Geri vites lamba sol

Sensör çerçeve

Sensör as

Bagaj kaputu

Tamp bag brakt

Amblem arka

Stepne kapağı

Arka panel bakaliti

Tampon klipsi

Aracınız
Civic FB7 2012
fiyatin onemi kazasindan dolayi fiyati piyasadan baya dusuk olmasi gerek alinmasi icin fiyati dusukse piyasasindan iyi bi ekspertiz yapilip onemli biseyi yoksa alinir

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sadece arkada problem var ise fiyat / hasar durumuna bakılır. Serviste parçalar orjinal değişir. İşcilik ve hasar durumuna göre düşünülebilir. İşi bilen kaportacı görmesi sizi rahatlatır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FB7 2013
arkadaslar 7bin falan hasar kaydı var ama 2016 yılında yapılmıs kaza. Yani demem o ki o zamanlar dolar düşüktü yani araç parcaları daha ucuzdu. O zamanı 7bini şimdinin 15bini yapar gibi. Sizce mantıklı mı düşündüm :D

Aracınız
Civic FB7 2013
Arka bagaj değişen araç alınır mı diye google da arattım, stepne tarafları değişen araçlarda saselerde oynama olabilir deniyor genel oalrak. Bu aracın da stepne kapağı değişmiş. Bilemedim valla

Kardeş benim aracım da arkadan kazalı benzer durumda 2 senedir kullanıyorum hiç bir problem yok satarken 3 4 bin altına satarım o kadar. Hasar kaydına gelince 7 bin 7bindir gerisi teferruat bence büyük bir problem yok ama sen tabi ustana iyice göster için rahat olsun

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Kardeş benim aracım da arkadan kazalı benzer durumda 2 senedir kullanıyorum hiç bir problem yok satarken 3 4 bin altına satarım o kadar. Hasar kaydına gelince 7 bin 7bindir gerisi teferruat bence büyük bir problem yok ama sen tabi ustana iyice göster için rahat olsun

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Neler değişmişti parça olarak? Bagaj değişmesi cok sorun değil ama işte içeri ne kadar girdi o önemli. Simdi parçalarda stepne kapağı flaan deniyor. Stepne olan yerse önemli olabilir deniyor

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri