Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Zaten bu ürünün kafasında kendi sigortası var. Zarar verse de en fazla sigortanız atar. Bir şey olmaz yani.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanmıyorum. Sonuçta bağlı cihazın çektiği akım kadar akım verir. Ki oraya araç içi buzdolabı, kahve ısıtıcı vs bayağı güçlü cihazlar bağlanabildiğinde göre bir kamera birde telefon şarjının sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Kaldıki hem aletin kendi sigortası hemde çakmaklığın ayrı sigortası var.
3 gündür bir sorun çıkmadı. Gerçi aynı anda 2 cihaz bağlamadım daha. Benim çakmaklığa bağladığım en güçlü cihaz lastik indiğinde şişirmek için bağladığım mini kompresör. Oda 40 yılda bir. Onu bağlarkende söküp direk bağlarım her ihtimale karşı. Oda cihazı bozmamak için.
Not:Siyah rengi olaydı iyiydi. Beyaz biraz sırıtıyor. Belki elim boşaldığında folyo ile kaplayıp siyaha çevirebilirim. ;)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Sanmıyorum. Sonuçta bağlı cihazın çektiği akım kadar akım verir. Ki oraya araç içi buzdolabı, kahve ısıtıcı vs bayağı güçlü cihazlar bağlanabildiğinde göre bir kamera birde telefon şarjının sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Kaldıki hem aletin kendi sigortası hemde çakmaklığın ayrı sigortası var.
3 gündür bir sorun çıkmadı. Gerçi aynı anda 2 cihaz bağlamadım daha. Benim çakmaklığa bağladığım en güçlü cihaz lastik indiğinde şişirmek için bağladığım mini kompresör. Oda 40 yılda bir. Onu bağlarkende söküp direk bağlarım her ihtimale karşı. Oda cihazı bozmamak için.
Not:Siyah rengi olaydı iyiydi. Beyaz biraz sırıtıyor. Belki elim boşaldığında folyo ile kaplayıp siyaha çevirebilirim. ;)
Abi sana diyorum gel içeriden alalım :)

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar aracım 25700 km de 20000 bakımına zaman bulamadığım için giremedim. En son 10000 bakımını 2015 agustos ayında yaptırmıştım daha 1 yıl olmadı araç LPG li 2014 makyajlı elegance ne yapayım 30000 bakımına mı gireyim servise yoksa 20000 ve 30000 bakımını aynı anda tek kalemde yaparlar mı mesela 26000 de girsem desem ki 30000 bakımını da yapın 20000 parası vereyim desem nolur :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=306]ciciwelet[/MENTION] Hocam garanti konusunda arıza cikartabilirler 20k bakımı için konuşun garanti devam eder problem olmaz derler ise yaptırın.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam konuşalım bakalım inşallah sonuç alırız

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim bildiğim sene geçmemesi daha önemli. 1 yıl geçmediği için garanti bozulmaz diye biliyorum. Km bikaçbin geçebilir. Sizinki biraz dazla geçmiş. En kötü ihtimal servisle konuşun aracın servise girdiği km yi biraz düşük yazsınlar. Ne olur bidahaki bakıma biraz erken girmiş olursunuz. Çünkü tarih bilgisi merkezde kayıtlı. Ona mğdahale edemiyorlar ama kaç km de bakıma girdiğinizi servis giriş yapıyor. 25 bin değilde 22 binde girdi gösterebilirler.

Geri