Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

db525198b46f2c561b2ca6dc4b522984.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1c92fb743339413b9500ec43e41cae3f.jpg

47500km de
Arabada çekiş düşmesi, yakıtta yükselme, rolanti de hafif kararsızlık şikayeti ile Sübap ayarını İzmir honda performans'ta Ahmet ustaya yaptırdık.
100 tl ayar ücreti.
Arabada çakişte artma meydana geldi. Rolanti çok iyi duruma geldi. Yakıtı takip ediyorum.

Tavsiye ederim.

ecc2715212ec5ccb21b222567a7bf0e0.jpg

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracimin yag degisimini yaptim. Mobil super 3000 formula fe tam sentetik 5w30 yag, yag filtresi polen filtresi toplam maliyet 95 tl :)

10w40 tan 5w30 a gecis sonrasi izlenimlerim. Sarsinti ve titresimler azaldi. Gaz tepkimeleri artti. Araca sanki chip takilmis gibi oldu. Abarttigimi dusunenler olabilir ama bugun bir kac kez dip gaz yaptim arac daha kararli hizlaniyor. Gidip mobil 1 e veya castrol edge titaniuma 170-180 lira odemenize gerek yok mobil super 3000 formula fe 5w30 siddetle.tavsiye ederim
Bundan sonra kullanacagim tek yag budur.

Bugün aracın farlarına pasta cila yaptırdık güzel oldu.
Öncesi ;
Far (1).jpgFar (2).jpgFar (3).jpgFar (4).jpg

Sonrası;
Far (5).jpgFar (6).jpgFar (8).jpgFar (9).jpg

Normal sanayide boyacı vardı çalıştığım ilçede gittim görüştüm usta hallederiz dedi. Öncesinde maskeleme bandıyla etrafını kapattı, ıslatarak ince zımpara attı sonra polisaj makinesi ve pasta kullanarak makineyle farın üstünden geçti. En son olarak meguiars ın bir ürününü sürdü güzel oldu valla aydınlatması değişti aracın :) [MENTION=5039]7Boyraz8[/MENTION]

Bir fenni muayeneden daha alnımızın akıyla çıktık.
Plakamız orjinal olmasıma rağmen bold karekter tipiyle basıldığı için yenileyerek gittim. Plakanın harf kısımlarının içinde kesinlikle vida ve deliği istemiyorlar. Vidalar Kenarda olabilirmiş.
Dediğine göre bold karekterli plaka ile gelseydim kalıcakmışım.
Muayene sırasında araç kamerası çalışıyordu. Muayene sonunda görevli kameranın çektiği görüntüleri silmemi istedi. Çekim yasakmış.
Gitmeden önce brc ye uğrayıp izolasyon borularını söktürmüştüm. Sizde ihmal etmeyin. Zira ağır kusur.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri