Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Kaportaya yok gibi ama siyah aksamda beyazlattı sebebi de çok iyi temizlemesi, sonra üzerine hızlı cila yapmak zorunda kaldım şimdi daha iyi. Camlar için mükemmel bir ürün silikonlu sprey.
Siyah aksama da zararı yoktur sanmam
eyvallah. zaten kaporta ve cam dışında kullanmıcam.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda civic fd6 2008 aracım için şöyle koltuk minderi aldım. Bej deri koltuklarım ile renk tonu gayet uyumlu. Germe sabitleme lastik ve kancası mevcut.

2017 deri dört mevsim araba Ön Koltuk Minderi Kapak Araba Koltuğu Ped deri aşınmaya dayanıklı Araç Koltuk Örtüsü
http://s.aliexpress.com/jEfeIr2U?fromSns=Panoya kopyala
a8b7e13abcfb6dc264bb1570927a1cb2.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1020]Serkanselmanoğlu[/MENTION] Paylaştığın firmaya bir kaç kez denk geldim ancak işçilikleri nasıl bilmiyorum, detailingte önemli olan işçilik ve kullanılan malzemenin kalitesi.

zero

0
[MENTION=10247]Valentino[/MENTION] hayırlı olsun. benim de koltuklarım bej. ben de bu kirlenme-aşınma sorunu "kılıfsız" halletme yollarını düşünürken..ürün çok güzel görünüyor. aksesuarcılarda da bulunur mu acaba?

ben ise bugün, sevgili FC5 ime bagaj yayı taktım :) hem işlevsel hemide havalı oldu .. o kadar videosunu koymuşlar ki internete! " görmemişin bir yayı olmuş, tutmuş..." gibi olmasın diye ben video ya da fotoğraf koymuyorum.
bu basit ve ucuz operasyonu yapan arkadaşlar da sessiz sedasız halletsinler ki daha da fazla reklam olmayalım derim :) burada bahsedelim..kendi aramızda..biz biz bize...sonra donanımında bu sistem olan rakiplerimiz bizle uğraşmasın :) kol kırılsa da yen içinde kalsın...
ayrıca yine 3 kuruşluk bir parça ve yine bizden esirgemişler!
onlar var ya onlar...

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Direksiyon kılıfı öneriniz var mı arkadaşlar? Uygulaması kolay olan, güzel birşey

[MENTION=10247]Valentino[/MENTION] hayırlı olsun. benim de koltuklarım bej. ben de bu kirlenme-aşınma sorunu "kılıfsız" halletme yollarını düşünürken..ürün çok güzel görünüyor. aksesuarcılarda da bulunur mu acaba?

ben ise bugün, sevgili FC5 ime bagaj yayı taktım :) hem işlevsel hemide havalı oldu .. o kadar videosunu koymuşlar ki internete! " görmemişin bir yayı olmuş, tutmuş..." gibi olmasın diye ben video ya da fotoğraf koymuyorum.
bu basit ve ucuz operasyonu yapan arkadaşlar da sessiz sedasız halletsinler ki daha da fazla reklam olmayalım derim :) burada bahsedelim..kendi aramızda..biz biz bize...sonra donanımında bu sistem olan rakiplerimiz bizle uğraşmasın :) kol kırılsa da yen içinde kalsın...
ayrıca yine 3 kuruşluk bir parça ve yine bizden esirgemişler!
onlar var ya onlar...
Sevgili kardeşim bende koltuklarım deri olduğu için hem kirlenmesini yıpranmasını önlemek hemde görselliğini yok etmemek adına araştırma yaptım. En çok yıpranan kirlenen kısım sırt ve diğer taraflardan ziyade oturduğumuz kısım oluyor. Türkiyede malesef bu ürünün aynısı yok. Kalitesi gayet iyi yumuşak bir deri kullanılmış ve güzel görünüyor. Bu ürün trde olsa en az 80-90 tl gibi satılırdı muhtemelen. Yaklaşık 3 haftada istanbula ulaştı.

zero

0
Sevgili kardeşim bende koltuklarım deri olduğu için hem kirlenmesini yıpranmasını önlemek hemde görselliğini yok etmemek adına araştırma yaptım. En çok yıpranan kirlenen kısım sırt ve diğer taraflardan ziyade oturduğumuz kısım oluyor. Türkiyede malesef bu ürünün aynısı yok. Kalitesi gayet iyi yumuşak bir deri kullanılmış ve güzel görünüyor. Bu ürün trde olsa en az 80-90 tl gibi satılırdı muhtemelen. Yaklaşık 3 haftada istanbula ulaştı.

şimdilik cephanem kalmadı.. malum taksitler.. :(
ama bunu yazdım aksesuar listeme :) güzel öneri teşekkürler..

Emirbey

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
2008 fd6 sedan aracima bugun itibariyle body kit siparisi verdim hafta sonu takilacak. Ön ek, yan marşpiyel, arka çift çıkış difüzör ve çakar lamba, yüksek spoiler 3 parça Ürünler plastik boya ve montaj dahil 1150 TL. Fotograflari yaptirdigimda oncesi ve sonrasi seklinde paylasacagim :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5525]Hakan_1453[/MENTION] Hayırlı olsun paylaşımı merakla bekliyoruz :eek:k:

Geri