Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FC5 2019
Genelde uzun yol kullanıyorum haliyle yüksek hız (100-130) çevreden yola girecek köpek vs diğer şeyler sebebiyle çevre hakimiyeti önem arz ediyor. Açıkçası alışsak bile 0.5 daha isabetli olacaktır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bunu yapan usta söylemesi lazımdı. Özel istek olmaz ise genelde en şeffafı kullanılır. Çünkü aracı her zaman gündüz kullanmıyoruz!

Bu anlamda bir uyarısı olmadı maalesef 0.5 tavsiye etti bende 1 olur dedim ama gece görüş ve anlamında tecrübesini paylaşması elbette iyi olurdu.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

EsDuYu

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba bugün Samsun Honda Kamer den 600 lira fiyat alıp pazarlıkla 500 TL ye düşürdüğüm Ayna, Cam ve sanruf kapatma modülünü 200 TL ye internetten alıp montajını yaptım Honda'nın maalesef en büyük eksiğini kapatmış olduk, gayet memnunum.

Ve yine bugün eski aracımdan kalan lastikleri nerdeyse sıfır kışlık Dunlop marka 215/55/16 ile üste 800 lira verip takas ettim.

Bugün Honda'm için baya birşey yapmışım ben ya

MI 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Geyet güzel görünüyor ben de yıkama vs.. gerekli görmüyorum. Silerken hangi ürünü kullandınız acaba?
Bildik bir marka değildi hatta ucuz seriden birşeydi galiba. (Bir arkadaştan kalmıştı). Beyaz renkli fıs fıs spreydi (basınçlı kutuda olanlardan değil).Bundan önceki temizlememde koksu ağır gelmişti, aynı şekilde fazla kimyasal olmasın diye de bu sefer sulandırıp kullandım (yarı yarıya oranda). Motor fazla kirli olmayınca iş gördü. Kokusu mufakta kullanılan yağ çözücü spreylerinki ile aynıydı.

Önerim,
Motorunuz çok kirli ise bolbol sıkın, burada limit, sıvının bir yerlere sızmayacak miktarda temizlenecek yüzeye sıkılması. Yoksa az miktar sıkmak da iş görüyor.
Nihayetinde kimyasal ürün plastiklere zarar verirmi ki endişemden dolayı bol sulu bez ile birkaç defa sildiğim yerleri dolanıyorum. Bezi yıkarken köpürmüyorsan yeterince duruladığıma kanaat getiriyorum.
Motor sıcakken uygulayın, uygulama sonrası motor kaputu açıkken motoru biraz boşta çalıştırın kokusu iyice uçsun. (Hatta ben 1-2 km kaput açık kullandığım aracı, hani şu mandalı çekip ikinci kilitten kurtulmadığı pozisyon).

Göze hoş gelsede yine de cidden rahatsız olmadığımda uygulamayı düşünmüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda ma değil ama kiraladığım Honda ya neler yapmadım ki geçenlerde aracımda vınlama gibi bir ses vardı servise bıraktım parçanın gelmesi 2 - 3 günü bulacak dediler hafta sonu olduğu için benimde şehir dışına çıkmam lazımdı araç kiraladım Honda civic diesel executıve 2019 model idi araç 13 bin km de kendi arabamda kıyamayıp ne yapamadıysam hepsini yaptım 17 jant ın yol tutuşu çok farklı ses sistemi daha iyi teyp biraz kafa karıştırıcı silecek sorunu var ön kaput dalgalanmıyor yüksek hızlarda korna daha bir tok 6,2 yaktı istanbul yalova körfezi dolaştım 185 km reye çıktı kendi aracım elegance 2018 model daha yüksek hızları çok rahat gördüm aynı yolda daha önce ama kiraladığım bu araç 185 km rede kaldı resmen belki fazla zorlanmadığından olabilir 17 jant daha sessiz geldi bana bu arada giderken el freni ni çekmeyi düşünüp kıyamayıp çekemeyen varsa abs açar gibi bir ses burnu öne vuracak mış gibi hız kesiyor ve hemen devre dışı bırakıyor yol tutuşu gidişi çok ama çok güzel iyi ki bu aracı almışım dedirtti bana fc5 diesel alacak olup kafasında soru işareti olan varsa alabilir bence çok da keyif alır daha önce volvo s40 ve s60 ın iki kasasınıda kullandım virajda aynı tepkiler verdi buda beni inanılmaz mutlu etti arabaya bağladı resmen en güzeli de servisten kendi aracımı aldığımda benim aracımın içinin dışının daha iyi olması ve sıfır kokusunun hala üstünde olmasıydı

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba,
cam sunroof için link paylaşabilir misiniz ? Birde ayna indirme modülü gibi bir şey var mı ? Benim Jetta'da vardı gerçekten çok kullanışlıydı.

FC5 2019 yazıyor profilinizde, Ben de yeni aldım aracımı, Makyajlı Elegance Eco ve Kilitleme tuşuna basılı tutunca Açık cam ve Sunroof kapanıyor. Bi araştırın isterseniz.

Geri