Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Bugün aldığımdan beri ilk yağ bakımını yaptırdım arabamın. 205 bin km olan aracımda şu işlemler yapıldı:

1- Motul 6100 10/40 motor yağı, 4 litre.
2- Yağ, hava ve polen filtreleri, hepsi de Wunder marka.
3- Ferodo marka fren hidroliği.
4- Lastikler ön-arka şeklinde rotasyon ve balata temizliği.
5- El freni ayarı.

İşlemler özel serviste yapıldı ve 550 tl tuttu.

Bir de yazmayı unuttum, dönüş yolunda ufak bir ilçenin sanayisine girerek egzoz emisyon ölçümünü yaptırdım. Hem yoğunluk olmaz diye, hem de çok incelemezler diye ufak ilçeyi tercih ettim. Beklediğim gibi de oldu, cumartesi olmasına rağmen kimse yoktu. 5 dk içinde işlemi bitirip, belgeyi aldım.

Merhaba arkadaşlar.
2019 Eco Elegance beyaz aracımın krom olan ön panjurunu piano black film ya da hazır kaplama olandan yaptırmayı düşünüyorum, (Executive gibi),

Böyle bir uygulama yapan arkadaşların olumlu-olumsuz fikrini almak isterim.
Uygulama sonrası zamanla sıkıntı olur mu? Başka öneri neler olabilir.Screenshot_20200718_122824.jpeg

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba arkadaşlar.
2019 Eco Elegance beyaz aracımın krom olan ön panjurunu piano black film ya da hazır kaplama olandan yaptırmayı düşünüyorum, (Executive gibi),

Böyle bir uygulama yapan arkadaşların olumlu-olumsuz fikrini almak isterim.
Uygulama sonrası zamanla sıkıntı olur mu? Başka öneri neler olabilir.Ekli dosyayı görüntüle 260655

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende düşünüyorum yorumlar önemli!
Malatya’da yaptıran var mi tavsiye edeceğiniz bir yer?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Boyun yastıklarım geldi. Kaliteli yapmışlar sevdim. Uzun yolda denemesini yaptık. Yolculardan da sevgi seli geldi. DSC_0372.jpeg

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Sol arka kapı kilit motoru bozuldu. Açtık baktık üniversal marka en ucuz ve en dandik motor takmışlar. Birde yüksek sesle çalışıyordu. Sonra sağ tarafada bakalım dedik aynı malzeme çıktı. Bu kasalarda arkalar erken bozuluyormuş. Bizde piyasada olan Tayvan malı taktık. Fiyat 110 tl. İş görür güzel. Orjinalleri ise 250 tl. DSC_0363.jpegDSC_0369.jpeg

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri