Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Bizim burada yıkama mevsimini kapattık. :)
Kar yeter ki yağdırılsın her zaman temizlerim. Tavandan ölçüm yaptım tam 37 cm. çıktı.( Maşallah) Sava lastikleri ile 5 kişi bagaj dolu uzun yol kullandım. Lastikler çok hoşuma gitti rampada oluşan kuyruklarda hiç itmeye gerek kalmadan rahat çıktık. Tahminen 50 araç öyle geçtik. Elbette biraz şöförlükte lazım. :)sketch-1639926516647.jpg

Son düzenleme:
Kar yeter ki yağdırılsın her zaman temizlerim. Tavandan ölçüm yaptım tam 37 cm. çıktı.( Maşallah) Sava lastikleri ile 5 kişi bagaj dolu uzun yol kullandım. Lastikler çok hoşuma gitti rampada oluşan kuyruklarda hiç itmeye gerek kalmadan rahat çıktık. Tahminen 50 araç öyle geçtik. Elbette biraz şöförlükte lazım. :)Ekli dosyayı görüntüle 267363
Masallah neresı orası hangi şehir?
İstanbulda 1 hafta aralıksız yagmurluydu, bugun durdu,

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mioji.jpg
Alalı epey oldu ama bugün tam denemeyi yaptım. Mioji marka, ancak bataryalı değil çakmaklıktan güç alan bir alet. Hem dijital hassas ölçüm yapıyor, hem de hava basıyor. Üstüne bunu aracınız evinizde park halindeyken soğuk lastiklerle yapabiliyorsunuz. 1 psi basması bir dakika sürmüyor, dolayısıyla birkaç psi basıncı düşen 4 lastiği 5-6 dakikada şişirebildim. Tek olumsuz yanı çok gürültülü. :)

Kar yeter ki yağdırılsın her zaman temizlerim. Tavandan ölçüm yaptım tam 37 cm. çıktı.( Maşallah) Sava lastikleri ile 5 kişi bagaj dolu uzun yol kullandım. Lastikler çok hoşuma gitti rampada oluşan kuyruklarda hiç itmeye gerek kalmadan rahat çıktık. Tahminen 50 araç öyle geçtik. Elbette biraz şöförlükte lazım. :)Ekli dosyayı görüntüle 267363
Hocam araç kış uykusuna yatmış gibi duruyor :)
Biraz dinlenmek onunda hakkı tabi :)

Geri