Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Cıbı cıbı yaptırdım evladıma daha çok işimiz var ama yeni aldığımızdan paramız yok
Arkadaslar bu baslik altinda hondaniza bugun neler yaptiniz onlari yazabilirsiniz :) ornegin cam filmi yaptirdim vs gibi :)

Tapatalk
Evlat bu evlatIMG_20201211_172947.jpeg

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Stoplara film çektirdim ne zamandır yaptıracaktım erteliyordum bu şekilde arka tasarımı biraz daha güzel oldu bence...

Hayırlı olsun hocam. Nerede yaptırdınız ve ücreti nedir? Ben de aynısını yaptırmak istiyorum. İstanbul'da bildiğiniz bir yer var mı?

Teşekkürle.Spor yay henüz yok onuda taktıracağım.orjinal yaylarini preslemişler spor yay ya da çok da basmayacak bı coil düşünüyorum birde s2k ek düşünüyorum
Dışardan iyi görünüyor. Çok birşey yapmaya gerek yok. Rüzgalık, tompon bandı, far kaşı, tozluklar mevcut. Sanırsam spor yayda var. Tekerler fazla içeride duruyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkürle.Spor yay henüz yok onuda taktıracağım.orjinal yaylarini preslemişler spor yay ya da çok da basmayacak bı coil düşünüyorum birde s2k ek düşünüyorum

Pres hiç iyi birşey değil. Ucuz iş pesinde olanlar yapar. Her ne takarsanız kaliteli olsun. Ön yaylar rahat sönümleme yapabilsin. Araç normalde zaten yere yakın. Sadece asfaltta kullanıyorsanız çok problem olmayabilir. Fakat 5 kişi binip gezmek kolay olmaz. Ek'lerin düşmanı kasislerdir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri