Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

110.000 bakımı; Motul 0w20 yağ değişimi, mann filtre seti ve ön fren balataları değişti. Hondacı Mehmet ustayı severim ama elemanlar iyice bi ukalalaştılar sanki, adam Audi’nin Mercedes’in parça tedarikçisi mann’ın yağ filtresine “ bunlar vteci bozar aağbi , ben arabaya bizimkinden takayım” dedi resmen. İşine bak dedim kibarca ama hayırlısı artık.

110.000 bakımı; Motul 0w20 yağ değişimi, mann filtre seti ve ön fren balataları değişti. Hondacı Mehmet ustayı severim ama elemanlar iyice bi ukalalaştılar sanki, adam Audi’nin Mercedes’in parça tedarikçisi mann’ın yağ filtresine “ bunlar vteci bozar aağbi , ben arabaya bizimkinden takayım” dedi resmen. İşine bak dedim kibarca ama hayırlısı artık.

Böyle ustaya hayatta aracımı baktırmazdım.

Lastiği yardım,yeni lastik aldım.Şu an takılıyor.Gerçi 2013 civic stepnesi almıştım ama sanki uyumsuz,kalipere çarptı:((

Gelecek bakıma alternatif bir yer varsa oraya gidin bencede. Zaten rutin bakımı her yer yapıyor, birde böyle cahilce söylemden sonra gitmemek en iyisi.

Arkadaşlar cam suyu olarak ne kullanıyorsunuz yaz mevsiminde? Sabunlu su koyayım mı yoksa hazır satılan ürünlerdenmi koyayım?

Hocam kışın almıştım Antifirzli. Markasını hatırlamıyorum arabanın yanına gidince bakayım.memnunum öyle bir sıkıntısını görmedim. Yazın sulandırmak lazım artık.?
Aynen yazın antifirizli kullanmak istemiyorum açıkçası. Piyasada satılanlar genelde mavi renk antifirizli

Geri