Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Ön camı kırıldı.
Kaskodan değişim için bekliyoruz servisi ama kısmete bakın ki servisin kasko ile anlaşması bitmiş, sözleşme yenilenmesini bekleyecekmişim. Gariplikler silsilesi devam ediyor.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Teşekkkürler ama esas size geçmiş olsun, benim ki bunun yanında devede kulak. Form tutmaya gerek bile görmedik ama sizin durum direk servislik vukuat. Yine de bununla geçmiş olsun. Biz ne kadar bakarsak bakalım geldi mi bir yerden bir şekilde geliyor. Mühim olan can, cana geleceğine mala gelsin gerisi bir şekilde hallolur zaten.
Sağ olun, yapcak bir şey yok servise götürüp adama yüklü bir meblağ ödetmek biraz zordu ve aracımızın da tamponu çıt kırıldım olduğu için kasmaya gerek duymadım. Boyasında bir hasar oluşsaydı ya da kırılsaydı tampon o zaman mecburen gidecektik elbette. Ucuz atlattık diyelim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sağ olun, yapcak bir şey yok servise götürüp adama yüklü bir meblağ ödetmek biraz zordu ve aracımızın da tamponu çıt kırıldım olduğu için kasmaya gerek duymadım. Boyasında bir hasar oluşsaydı ya da kırılsaydı tampon o zaman mecburen gidecektik elbette. Ucuz atlattık diyelim.
Geçmiş olsun hocam :( hep dediğim gibi, bu ülkede araçlara genelde kendi sahipleri dışında herkes zarar veriyor :( Sırf bu yüzden yeni araca geçmiyorum inanın :)
İkinci el ilanlarında özellikle 20-30bin hasarlı ama temiz bakılmış araçlara bakıyorum :cautious:

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Geçmiş olsun hocam :( hep dediğim gibi, bu ülkede araçlara genelde kendi sahipleri dışında herkes zarar veriyor :( Sırf bu yüzden yeni araca geçmiyorum inanın :)
İkinci el ilanlarında özellikle 20-30bin hasarlı ama temiz bakılmış araçlara bakıyorum :cautious:
Aynen öyle hocam. Ben şimdiye kadar birine hiç çarpmadım ya da bir yere çarpmadım.

Hasar kayıtlı araçlardan değil de hasar kaydı olmasın diye sanayide yapılmış hasar kayıtsız araçlardan korkanlardanım.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Hondama uzun zamandır birşey yapamıyorum. Arac camurdan kahverengi rengine döndü. Yeni rengini ruhsata işlettirmek için ne yapmalıyım :ROFLMAO:
Yaptığım yorum sonrası ona haksızlık ettiğimi düşündüm. kahrımı çeken hondamı temizledim ve onu bir film yıldızı yaptım :LOL:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geri