Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Geçmiş olsun. Nasıl oldu ki?

Avm otopark çıkışında dik yokuşa kapan koymuşlar. Tam kapanın üzerinde lastik patinaja düştü sol ön lastik kapanan dişlere değilde açık olan dişe takılınca,kapana ters girmişim gibi oldu. Tam yanak kısmı tamir de olmaz

06 HONDA 2234

S

Silinen üye 20336

Guest
Avm otopark çıkışında dik yokuşa kapan koymuşlar. Tam kapanın üzerinde lastik patinaja düştü sol ön lastik kapanan dişlere değilde açık olan dişe takılınca,kapana ters girmişim gibi oldu. Tam yanak kısmı tamir de olmaz

06 HONDA 2234
Olaya bak...!
Bu avm otopark giriş ve özellikle çıkışlarındaki dik rampaların oluşturduğu riskler yetmiyormuş gibi bir de kapan mı yapmışlar!
Çok yanlış bir dizayn olmuş. Ön lastikler kapanı tamamen geçtikten sonra geri kaydırsan yada öndeki bir şekilde kaçırıp üzerine gelince geri kaçayım desen ikisi birden ortadan yarılacak...!

İsterseniz otopark yönetimine dizaynın yanlış olduğunu ve dizayn nedeniyle maddi zarara uğradığınızı bildirip zararınızın ödenmesini talep edin.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Olaya bak...!
Bu avm otopark giriş ve özellikle çıkışlarındaki dik rampaların oluşturduğu riskler yetmiyormuş gibi bir de kapan mı yapmışlar!
Çok yanlış bir dizayn olmuş. Ön lastikler kapanı tamamen geçtikten sonra geri kaydırsan yada öndeki bir şekilde kaçırıp üzerine gelince geri kaçayım desen ikisi birden ortadan yarılacak...!

İsterseniz otopark yönetimine dizaynın yanlış olduğunu ve dizayn nedeniyle maddi zarara uğradığınızı bildirip zararınızın ödenmesini talep edin.

Hocam Türkiye şartlarında dediğiniz pek olası gelmiyor bana malesef.Zararımı karşılayamayacağım gibi olmadık insanlarla muhatap olup daha da canım sıkılacak.Avm lastkçilerle anlaşıp fikir alsa bu kadar etkili bişey bulamazlardı.E-5 yoğunluğunda 1-2 araç çıkamasa dediğiniz mutlaka gerçekleşecek senaryo.İlla ki orada 2-3 araç biriktiğinde geriye kaçırıp yada benim gibi düşük hızlarda lastik tam kapanın üzerine geldiğinde patinaja düşüp lastiği yarılan vardır.İstanbulda olanlar bilir Piazza avm var maltepe parkın yanında,onun otoparktan E-5 e çıkışında baya dik bir yokuşun ortasına kapan koymuşlar.Dik yokuşta 150 yapıp E-5 e uçarak çıkacak değiliz tuzak kurmuşlar sanki.Yolu düşen olursa uyarmış olalım dikkat edin. Daha 1 yıllık lastiği yedik sağ lastik ne durumda bakamadım daha ,o da hasarlanmış olabilir iç yanaktan iyi bi kontrol şart.

06 HONDA 2234

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geri