Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Bugün önce aracımı yıkatacağım. Uzun yoldan geldikten sonra parkettim ve hala öylece duruyor. Yıkandıktan sonra depoyu dolduracağım, tabi ki benzin... :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu gün dün otokip Meguiars a bıraktığım aracımı teslim aldım fabrikadan çıktığı gün bu kadar temiz değildir eminim
Yapılan işlemler:
Kil ve boya koruma,
Kaput ve sağ sol çamurluk, 4 kapı eşiği, bagaj eşiği ve 4 dış kapı kolu altı 180 mikron film kaplama,
İç ozonlu detaylı temizlik,
Motor temizliği ve koruma,
Ön cam hariç sunroof dahil ömür boyu garantili film kaplama.
Toplam maliyet 1.250 TL
6 ayda bir işçilik ve malzeme dahil 100 TL ye boya koruma yenileme. Ayrıca dış kapı kolu iç kısım filmleri eskidikçe sınırsız ve ücretsiz değişim
Alırım bi maaşallahınızı

Ekli dosyayı görüntüle 257656
Ekli dosyayı görüntüle 257657
Ekli dosyayı görüntüle 257658

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri
Kaput filmi PVC mi yoksa? Cam filmi ne marka taktırdınız, yapılan işlemler için verilen ücret bi acaba dedirtti bana,araba canavar maşallah ??????

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu gün dün otokip Meguiars a bıraktığım aracımı teslim aldım fabrikadan çıktığı gün bu kadar temiz değildir eminim
Yapılan işlemler:
Kil ve boya koruma,
Kaput ve sağ sol çamurluk, 4 kapı eşiği, bagaj eşiği ve 4 dış kapı kolu altı 180 mikron film kaplama,
İç ozonlu detaylı temizlik,
Motor temizliği ve koruma,
Ön cam hariç sunroof dahil ömür boyu garantili film kaplama.
Toplam maliyet 1.250 TL
6 ayda bir işçilik ve malzeme dahil 100 TL ye boya koruma yenileme. Ayrıca dış kapı kolu iç kısım filmleri eskidikçe sınırsız ve ücretsiz değişim
Alırım bi maaşallahınızı

Ekli dosyayı görüntüle 257656
Ekli dosyayı görüntüle 257657
Ekli dosyayı görüntüle 257658

1 HONDA
2 diğerleri

Hocam maşallah güzel olmuş
ben İstanbuldayım Kaput ve sağ sol çamurluk, 4 kapı eşiği, bagaj eşiği ve 4 dış kapı kolu altı yaptırmak istiyorum bu işlemler için ne kadar ödediniz yada telefon numarasını yazarmısınız rica etsem

Hürmetler

aykutoğlu

Özel Üye
Kaput filmi PVC mi yoksa? Cam filmi ne marka taktırdınız, yapılan işlemler için verilen ücret bi acaba dedirtti bana,araba canavar maşallah

Kaput filmine karşıydım malum çok sıkıntı yaşayanlar var sararma iz bırakma vs. Emre bey ile tam bunu konuşurken 4 yıl önce yaptığı şu an satılacağı ve ekspere gireceği sebebi ile sökülmesi için gelen bi araç var dedi indik aşağı yarıya kadar sökmüşler. Kaputu elle dedi görünüşü dokusu tertemiz ilk gün ki gibi. Filmi çek dedi tuttum çektim biraz zorlama ile geliyor. Filmin çıkan kısmına baktım cam gibi duruyor solma sararma yok ve beklediğim gibi ince bişey de değil baya kalın bi dokusu var. Bende bunları görünce tamam dedim.
Emre beyi daha önceden de tanıdığım için işçilik, kullanılan malzeme kalitesi ve çok harika dürüst karakterli yaptığı işin yıllar sonra bile arkadasında duran bir insan olduğunu bildiğimden marka sormadım. Zaten solmaya karşı ömür boyu garantili kısmını geçtim ben bu yaptığını beğenmedim de direk söker değişir.
Birde film yaparken bazı yerler kapı pandizotunu felan söküyorlarmış burda kesinlikle öyle bir şey yok nasıl yapıyor anlamıyorum ama gerçekten mükemmel bir işçiliği var
Fiyat normalde çok daha fazla çıkıyor ama şu ara kampanya var normalde 1.500 üstü tutar hesap.

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

aykutoğlu

Özel Üye
Hocam maşallah güzel olmuş
ben İstanbuldayım Kaput ve sağ sol çamurluk, 4 kapı eşiği, bagaj eşiği ve 4 dış kapı kolu altı yaptırmak istiyorum bu işlemler için ne kadar ödediniz yada telefon numarasını yazarmısınız rica etsem

Hürmetler

Ben sadece cam filmi istediğimi söyledim ekstra ne gerekiyor söyle dedim Emre bey de saydı bunlar gerekli dedi istemediğini söyle çıkaralım dedi bende hepsine evet diyip toplu hesap çıkardım ama siz telefonla kendisinden bilgi ve size uyarsa randevu alabilirsiniz zaten telefondan konuşurken bile ne kadar iyi bir esnaf olduğunu anlarsınız
otokip Emre 0 (532) 415 21 03

1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Geri