Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

kara82

0
Aracınız
Eski aracim seat cordoba idi, onceki sahibi ince yanakli genis tabanli lastik taktirmis, tum kasis cukur vs fazlasi ile hissediyordum. Bozuk yollarda bu yuzden cok yavas gidiyordum, ama duzgun zeminli otoban gibi yollarda avantajli oluyor

Aracınız
Arkadan bakınca az daha kalın göründe daha tatlı durur araç :) amacım o ama zaten satacam olursa yeni aracıma yaparım inşallah :) fb7 me

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar..aracim yeni kasa 2012 civic premium..araç hakkında çok az bilgim var..torpido soğutma ve diz hava yastığı var mi?çam filmi taktiracagim kaça mal olur ve hangi marka taktirmalyim?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar..aracim yeni kasa 2012 civic premium..araç hakkında çok az bilgim var..torpido soğutma ve diz hava yastığı var mi?çam filmi taktiracagim kaça mal olur ve hangi marka taktirmalyim?

Torpido soğutma ve diz hava yastığı yok, kaliteli cam filmi 300-500 arası fiyat aralığın da, sanayi de isterseniz 100-150 liraya da çektirebilirsiniz.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Eski kameram olan g1wh için cpl filtreside almıştım. Kamerayı geri vermeden önce ramazan bayramı arefesinde filtreyi kaybettim. Sonrasında gs90c diye bir kamera aldım. Bu arada araç defalarca yıkamaya verildi. Tarafımdan paspaslar yer döşemeleri dahi sökerek filtreyi aramıştım. Dün çocuk koltuğu takarken bi baktım yolcu koltuğunun altında durıyor kerata. Nereye sıkışmışsa artık ön koltuğu ileri geriye yaparken düşmüş olmalı.
Sadede gelelim. Filtre güzel bir aletti. Güneş ışığı nı kesiyor, görüntüyü netleştiriyor, ve en önemlisi güneşte torpidonun görüntüsünün merceğe yansımasını engelliyordu. Gelin görünki g1wh için uygun olan filtre bı kameraya oturmuyor.
Napalım derken elimin altında solidworks ve 3d printer varsa ben bu sorunu çözerim dedim.
Ekli dosyayı görüntüle 2285
Ekli dosyayı görüntüle 2286
Aşağıdaki gibi bi aparat çizip ürettim. Sonuç olumlu. Somra araştırırkene ne göreyim. Aynı şey başkasınında aklına gelmiş. Ve ebayde adam 30 euroya satıyor. Maliyeti yaklaşık 8 tl gibi.
Cpl filtresi işe yarıyor mu hocam? Zira bu gün g1w-c sipariş ettim. Hatta filtre duruyor ise talibim :)

2012 fb7 ov(lpg) eco elegance

Geri