Bugun sunnet, yarin deniz. Nedennn on park kamerasi gerekli? 3 adimda yanit.

Ynt: Bugun sunnet, yarin deniz. Nedennn on park kamerasi gerekli? 3 adimda yanit.

Ynt: Bugun sunnet, yarin deniz. Nedennn on park kamerasi gerekli? 3 adimda yanit.

[quote author=dr.ersoy link=topic=827.msg15090#msg15090 date=1413468472]
ben bi de şu tip haberlere ayarım örn;
en iyi 50 futbolcu listesinde 2 türk
haber direk foto galeridir,ön izlemede muhtemelen arda vardır. 38. fotoda bi türk 47. fotoda diğer türk.
ya küfredip kapatcan yada merağın getirdiği azimle 50 tık sonucu arda bile olmayan türkleri bulucan .duv.
[/quote]

Aynen habertürk akla ziyan sağlığa zararlı :)

Aracınız

Ön Tampon kamerası da gece görüşüne gerek var mı? Aracın farları süper aydınlatıyor zaten. ? Ben hiçbir eksiğini görmedim ama?

sk67a

0

[quote author=sirua35 link=topic=827.msg18166#msg18166 date=1415124544]
Ön Tampon kamerası da gece görüşüne gerek var mı? Aracın farları süper aydınlatıyor zaten. ? Ben hiçbir eksiğini görmedim ama?
[/quote]

Sorun orada. Bazen çok fazla aydınlatıyor; gece durumunda. Ekran tamamen beyaz oluyor; bir şey gözükmüyor.
Demek eksiğinin hissedileceği bir durum ile henüz karşılaşmamışsın. Bu olmayacağı anlamına gelmez.

Kamerayı değiştirdim. Yeni kamera 7 adet infrared gece görüş özelliğine sahip ve görüntü daha net.
Yüksek çözünürlüklü. Bir de lensi daha büyük. Arada ıslak bez ile silerken daha rahat.

Infrared gece görüşlü kamera tadından yenmez. Bende ayrıca Sony camcorder var; night-shot özellikli.
Mis.

Aracınız

İnşallah uygun bir zamanda Video çekip göndericem.

Geri