Buji Degişimi

Aracınız
Civic FB7 2016
Aracım 110binde. Kalkışlarda tekleme yapıyor. Bujileri değiştirmeyi düşünüyorum. İnternette satılıyor 700tl bosch marka. Güvenip almalı mıyım?

MAR-LX1M cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Aracım 110binde. Kalkışlarda tekleme yapıyor. Bujileri değiştirmeyi düşünüyorum. İnternette satılıyor 700tl bosch marka. Güvenip almalı mıyım?

Kesinlikle hayır.
Buji 100.000 km de değişen bir parça ve kritik. Serviste değiştirilmesi gereken bir parça. Piyasada çok fazla sahte buji var.
Ayrıca Bosch marka bizim araca uygun değil.
NGK veya DENSO olmalı. Kafanızı ağrıtmak istemiyorsanız 1100-1200 tl verin serviste değiştirin.

Ad Soyad
muhammet baydemir
Aracınız
Civic FC5 2017
NGK’nın iridyum bujileri çok övülüyor özellikle lpg’li araçlar için olanları var çevremde internette vs taktıran herkes araba çok değişti gidişi sürüşü vs diyorlar.

Aracınız
Civic FC5 2020

Orjinal ngk alın hocam buji kodunuda fromdan bulabilirsiniz en geç 70 bin km de değişin hocam

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2007
Hondaların bazı parçaları vardır ki bunlar iyi randıman alabilmen için servis değişimli olmalı bunlardan bazıları motor kulağı,buji şanzuman yağı ve fililtre gibi.Ben bunların hepsini serviste değişimini yaptım ve iyikide servis değişimli yapmışım çünlü devamlı gittiğin usta bilem orjinallik bakımından bilmeden yanılıyo olabiliyor.Servis te değiş lafan rahat olsum reis.

Ad Soyad
Eray ÖZTÜRK
Aracınız
Civic FD6 2009
Yan sanayi buji alırsanız faydasını göremezsiniz ve verdiğiniz ücrette boşa gider. Ngk iridyum buji takımı al kafan rahat olsun. Bobinde alacak olursan ngk bobin almanızı tavsiye ederim.

Geri