Bursa'dan selamlar

Aracınız
Aranıza yaklaşık 4 gün önce katıldım abilerim öncelikle şeref duyduğumu belirteyim.

Adım Enes yaşım 18 memleketim Gaziantep Nizip ilçesi Uluyatır Köyü, doğduğum ilk sene Antepteymişiz daha sonra babamın hakim olarak Bursaya göreve vermişler 17 senedir de Bursadayız, kendimi bildim bileli Hondaya biniyoruz ilk aracımız 2002 model bir civic idi, daha sonrasında 2006 da city kullanmaya başladık 2009 da kasa değişti 2011 de yeni city aldık ve en son olarakta 2015 model civic aldık araçlara toz kondurmadık her açıdan :)
Ehliyetimi almam ile birlikte Civic kullanmaya başladım. Küçüklükten gelen arabalara aşırı ilgim keza Hondayla devam etti. Böyle bi forumla karşılaşmak tecrübeli abilerimin sorunlarını, görüşlerini, önerilerini okuyup dinlemek şu sıralar aşırı keyif alıp ilgilendiğim durum. Siz tecrübeli abilerimle bu ilgimi isteğimi ve hevesimi devam ettireceğimi düşünüyorum.
Saygılar olsun..

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Maşallah enes tc numaranı vermediğin kalmış bir :) araç ile merak ve soruların için doğru adrestesin ki civictr nin en güzel yani civic serisi için kullanıcılar olması.
Aradıgın soracagın birçok şey daha önceden mutlaka açılmıştır konularda başlıklarda. Ama işin içinden çıkamassan çekinmeden yaz. Foruma hoşgeldin keyifli vakit geçirirsin umarım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Enes en iyi secimi yapmissin burda bulunan arkadaslar gercekten arabalariyla cok ilgililer ve ortam cok iyi hosgeldin..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3963]eneestunc[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Geri