Bursa'dan selamlar

Bursa'dan selamlar arkadaşlar geçen hafta honda civic rs kırmızı renk aldım ama araç bu ayın sonunda gelicek bayide hazırda beyaz rengi vardı kırmızı içinde ayın sonunda gelicek dediler bende iki renk arasında çok kararsız kaldım ama sonunda kırmızı rengi seçtim sizce beyaz mı kırmızı mı daha iyi duruyor civic rs de :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7394]Emreycb[/MENTION] Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun iyi forumlar.

Aracınız
Bursa'dan selamlar arkadaşlar geçen hafta honda civic rs kırmızı renk aldım ama araç bu ayın sonunda gelicek bayide hazırda beyaz rengi vardı kırmızı içinde ayın sonunda gelicek dediler bende iki renk arasında çok kararsız kaldım ama sonunda kırmızı rengi seçtim sizce beyaz mı kırmızı mı daha iyi duruyor civic rs de :)

Hosgeldın topragım rsnin rengi kırmızı dogru karar vermıssın bursa yollarında karsılarız plaka belli oldumu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[MENTION=7039]tbedir[/MENTION] [MENTION=4861]ntugral[/MENTION] Bayideki satış temsilcisi bir tanıdığımızdı kırmızı renkte çok az indirim yapabildi ama beyaz alsaydım daha çok indirim yapıcaktı arabanın kırmızısı yok satıyormuş zaten

tbedir

0
Aracınız
[MENTION=7039]tbedir[/MENTION] [MENTION=4861]ntugral[/MENTION] Bayideki satış temsilcisi bir tanıdığımızdı kırmızı renkte çok az indirim yapabildi ama beyaz alsaydım daha çok indirim yapıcaktı arabanın kırmızısı yok satıyormuş zaten

Bildiğim kadarıyla hondada renk farkı yok. Ben alırken öyle demişlerdi.

HM NOTE 1W cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=7039]tbedir[/MENTION] evet renkte fark yok ama tanıdık olduğu için indirim yapıcaktı ama kırmızıda çok indirim yapamadı

tbedir

0
Aracınız
[MENTION=7394]Emreycb[/MENTION] bende lansman rengi olan füme aldım. Planlanan teslim tarihinden 3 hafta sonra teslim ettiler. Sağlık olsun. Biraz beklemek var işin ucunda ama en azından gönlüne göre olmuş. Allah kazasız surusler nasip eder inşallah.

HM NOTE 1W cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri