Cam acma-kapama modülü cam kirar mi?

Dün yani 14.06.18 tarihinde yeni civic fc5 10bin bakımı vardı. Bakımla birlikte cam açma kapama modülü de taktiralim dedik. Taktılar da buraya kadar sıkıntı yok. Evime geldim aracı park ettim. Markete kadar gittim. Döndüğümde sol ön cam tuz buz. Terakki Honda yı aradım. Biz mesul değiliz dediler. Sorum şu; başına benim gibi bu durum yaşayan var MI? Varsa yapmam gereken nedir? Iyi günler.. resimler ektedir.20180614_131324.jpg20180614_133956.jpg

SM-J730F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çevrede aracı gören kamera var mı? Varsa kolluk kuvvetinden yardim isteyerek kontrol edebilirsiniz. Geçmiş olsun, iyi bayramlar.

Sinan ÖZTÜRK

mert11

0
Öncelikle geçmiş olsun.Cam kaldırma modülü cama zarar veremez. Görevi sadece cama fazladan elektrik verip camların kalkmasına yardımcı olmasıdır. Sizin olay resmen birisi camı kırmış. Etrafınızda güvenlik kamerası yokmuydu bence onu araştırın.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Dün yani 14.06.18 tarihinde yeni civic fc5 10bin bakımı vardı. Bakımla birlikte cam açma kapama modülü de taktiralim dedik. Taktılar da buraya kadar sıkıntı yok. Evime geldim aracı park ettim. Markete kadar gittim. Döndüğümde sol ön cam tuz buz. Terakki Honda yı aradım. Biz mesul değiliz dediler. Sorum şu; başına benim gibi bu durum yaşayan var MI? Varsa yapmam gereken nedir? Iyi günler.. resimler ektedir.

Geçmiş olsun servis tarafından belki şu olabilir montaj esnasında cama zarar verdiler ise sonradan cam kapanınca bu zarardan dolayı cam kırılmış olabilir, diğer ihtimal de şerefsizin biri yapmış olabilir.

Öncelikle cok geçmiş olsun. Allah daha büyüklerinden sakındırsın.. Sebebini ogrenebildinizmi acaba bende bu hafta siparis verme aşamasindaydım tereddute düştüm.

Çok geçmiş olsun hocam, cam kaldırma modülünü kullanan biriyim. Modülün bunu yapması mümkün değil, farzedin ki siz içerden camları tamamen kapatmak için düğmelere tam basıyorsunuz camlar tamamen kapanıyor; Modülde tam olarak bu işlemi gerçekleştiriyor.
Camın kırık şekline bakacak olursak tahminimce ya biri kasten kırmış, ya yanından geçen bir araçtan taş sıçramış olabilir yada bina dibine park ettiyseniz yukarıdan bir cisimde düşmüş olabilir. Tekrardan çok geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun hocam, cam kaldırma modülünü kullanan biriyim. Modülün bunu yapması mümkün değil, farzedin ki siz içerden camları tamamen kapatmak için düğmelere tam basıyorsunuz camlar tamamen kapanıyor; Modülde tam olarak bu işlemi gerçekleştiriyor.
Camın kırık şekline bakacak olursak tahminimce ya biri kasten kırmış, ya yanından geçen bir araçtan taş sıçramış olabilir yada bina dibine park ettiyseniz yukarıdan bir cisimde düşmüş olabilir. Tekrardan çok geçmiş olsun.
Teşekkürler Ben de sizin gibi düşünüyorum. Yapan olduysa da artık ne diyeyim? Bayram günü mağdur etti. Üstelik hastam da vardı. Allahindan bulsun..

Geçmiş olsun servis tarafından belki şu olabilir montaj esnasında cama zarar verdiler ise sonradan cam kapanınca bu zarardan dolayı cam kırılmış olabilir, diğer ihtimal de şerefsizin biri yapmış olabilir.

Servis o ihtimali araştırıyoruz dedi ama bakalım. Sonuç ne olacak. Sizlerle sonucu paylaşırım.

Öncelikle cok geçmiş olsun. Allah daha büyüklerinden sakındırsın.. Sebebini ogrenebildinizmi acaba bende bu hafta siparis verme aşamasindaydım tereddute düştüm.
Servis kendinden kaynaklı ölüp olmadığına bakacaz dedi. Bi sonuç çıkarsa paylaşırım sizinle. Ama modülden kaynaklı olacağını pek sanmıyorum..

Geri