Cam Çatlağı

Mrb arkadaşlar,

Önümden giden bir aracın taş sıçratmasıyla aracımın ön camı çatladı :( bu konuda tecrübe ve fikirleri olanlara kapım açık :D
Resimde çatlak büyük gözükebilir ama 25 kuruş büyüklüğünde anca vardır.

Şu tamir videosu ilgimi çekti. Bu ürünü sipariş geçtim ama yurtdışı oldugu için 20 günde anca gelir. Tamir etmeye çalışacağım. Autokingede giderim bakalım artık hangisi olursa.
DIY Windshield Repair Kit

Loqryj.jpg

78Gzq5.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Cam Çatlağı

Hocam, geçmiş olsun, bildiğim kadarıyla bu tür çatlakları mini onarım servisleri tamir edebiliyor, siz nasıl bir ürün aldınız link alabilir miyim??

Kasko vardır muhtemelen. Cam değişimi kaskoyu etkilemez (tek sefer için tabiki). Kaskoyu arayın konu ile ilgili. Orjinal cam içinse sanırım 100tl mi ne fark ödersin. O da kasko yaparken orjinal cam için anlaşma yapmadınsa. Hiç uğraşma bence. Bi camcıya gir durumu anlat, kasko ile onlar bile hallederler.

stmr

0

Bu tip durumlar için A sütunuyla cam arasına ince bir plastik birşey (kravat iğnesi gibi sanki) takanlar olduğunu görmüştüm işe yararmı bilmem ama bu tip bir durumla karşılaşmamak için denemekte fayda var sanki.

Geçmiş olsun [member=262]metallicali[/member]

stmr

0

( Bu isim işaretlemeyi ben başaramıyorum galiba, başkalarının ki mavi görünüyor bende, benim yazdıklarım öyle görünmüyor. )

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=stmr link=topic=956.msg19387#msg19387 date=1415740029]
( Bu isim işaretlemeyi ben başaramıyorum galiba, başkalarının ki mavi görünüyor bende, benim yazdıklarım öyle görünmüyor. )

[/quote]

Hocam bilgilendirme yapacağınız üyenin ismini @ sonrasını ilk iki üç harfini yazdıktan sonra isim çıkacaktır üzerini tıklayacaksınız, ismin tamamını elle yazıp gönderirseniz özellik çalışmıyor, mesajını dediğim şekilde düzenledim ;)

Geri