Cam çıtası.

Bugün cam çıtalarımı alıp uyguladım. Çok şükür. Ben çok beğendim. Bir de forumumuz baksın bakim nasıl olmuş. Maliyet 6 parça 2 yıl garantili paslanmaya karşı kargo dahil 69.90. ImageUploadedByTapatalk1427641144.569525.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=636]fortuna1299[/MENTION]

Hocam hayırlı olsun, nereden aldınız benimkinden daha iyi olmuş:)

Fotoğrafın kalitesi normalde düşük mü, forum sistemi sıkıştırınca iyice görüntü bozulmuş.

Hakan bugun mersınde bır yaz gunuydu sanki o sıcakta yapınca ısıtmaya gerek yok dedim yoksa bnm de aklımdaydı daha mnce ısıtıp yapmıştım eski aracıma. Bunda çok güçlü bir yapıştırıcı vardı gayet saglam oldu. Sanırım. Yarın belli olur.

Hakkaten bu bnm fotolar nıye bu kadar kalitesiz. Yuklerken ne yapmalıyım. Bilen bilgi verirse sevinirim.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hakan bugun mersınde bır yaz gunuydu sanki o sıcakta yapınca ısıtmaya gerek yok dedim yoksa bnm de aklımdaydı daha mnce ısıtıp yapmıştım eski aracıma. Bunda çok güçlü bir yapıştırıcı vardı gayet saglam oldu. Sanırım. Yarın belli olur.

peki tekrardan hayırlı olsun benim önerim fotoğrafları tapatalk kullanıyorsan oradan yükle daha iyi ve hızlı oluyor ki ben öyle yapıyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hakkaten bu bnm fotolar nıye bu kadar kalitesiz. Yuklerken ne yapmalıyım. Bilen bilgi verirse sevinirim.

Hocam normalde fotoğrafın kalitesi yüksekse o oranda forum sistemi sıkıştırarak kayıt ediyor, eğer elinizdeki fotoğraf zaten sıkıştırılmış kalitesi düşük ise forum bir daha sıkıştırıyor ve kalitesi iyice düşüyor, mesela 2 mb yüksek kalite bir foto yükleyin sıkıştırılsa da fotoğraf düzgün çıkacaktır.

Aracınız
Hocam komple krom cam çıtası cevirsek nasıl durur.arka kelebek camdaki c krom bulunur mu?

O zaman çok çingene işi oluyor. Arka kelebeğin orası çok geniş. Büyük bir krom parca orda çok kötu duruyor. Bence iyi olmaz.

Geri