Cam filmi ton açılabilir mi?

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba civic fb7 aracıma ön camlara 2 numara arka camlara 3 numara film taktırdım. Arka filmlerden çok memnunum içeriyi göstermiyor ama ön camlardaki 2 numaralar gündüz çok iyi ama gece görüş açımı çok bozuyor. Yazın camları indirip aynayı vs görüyorum ama kışın bunu nasıl yapcam diye düşünüyorum. Aynalıklarıdan bakınca arkayı göremiyorum bu 2 numara filmlerin tonlarını açma yolu var mıdır biraz daha 1 numaraya yaklaştırabilir miyim?

mturker

Özel Üye
abi çok güzel duruyo dediğin gibi söktürmeye de kıyamayacamam ama yapmak zorundayım. aksine gece olunca arabayı kullanmaya korkuyorum çünkü gece far açmayı bilmeyen apaçi motorsiklet araba falan oluyo ödüm kopuyo. Park ederken yazın camları indirdim ama kışın camlar buz tutar vs indiremem. yağmur yağıyo park etcem diye cam açıyorum araba içine yağmur yağıyor. bu devran böyle gitmez dedim en azından ön yanları söktürüp 1 taktırayım dedim. ama şuan tek korkum 1 taktırınca sorun çözülecek mi yoksa 1in de koyu olan tonları var mı bana yine öyle bir şey takmasınlar diye düşünüyorum. gündüz takılırken anlayamıyorsun malum :D

bu arada aynasız demişsiniz ama yandan bakınca aynalı duruyo diye biliyorum yani önündeki apart araba yansıması falan oluyo
Siz filmciye gidin tonları yan yana koydurun canlı gözle bakın o zaman.
Dediğinize katılıyorum, bende de bı önceki fb7 de vardı bende zorlanıyordum, suanki aracımda on yanlarda yok kafam rahat ama film cektiricem 1 numara olarak.
Flim şuan yeni çok canlı, ister istemez aynalı gibi durucak, temsili foto paylaştım aslında, aynalı olanlar onlar...

Honda madness

Aracınız
Civic FB7 2013
Siz filmciye gidin tonları yan yana koydurun canlı gözle bakın o zaman.
Dediğinize katılıyorum, bende de bı önceki fb7 de vardı bende zorlanıyordum, suanki aracımda on yanlarda yok kafam rahat ama film cektiricem 1 numara olarak.
Flim şuan yeni çok canlı, ister istemez aynalı gibi durucak, temsili foto paylaştım aslında, aynalı olanlar onlar...

Honda madness
Hocam yan aynalarda havalandırma yansıması gözüküyor derken bunu kast ediyordum az önce çektim fotoğrafı. Bu her film türünde oluyor mu

Ekli dosyalar

• IMG_20220908_094610.jpg
    IMG_20220908_094610.jpg
    155.1 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20220908_094551.jpg
    IMG_20220908_094551.jpg
    139.4 KB · Görüntüleme: 28

mturker

Özel Üye
Hocam yan aynalarda havalandırma yansıması gözüküyor derken bunu kast ediyordum az önce çektim fotoğrafı. Bu her film türünde oluyor mu
Oluyor gündüz ve ışık yansımasından dolayı

Dikkat ettiyseniz sağ taraf da aman aman yansıma yok sol sofur tarafında var, aydınlık ve ışığın vurmasiyla alakalı.
Honda madness

Aracınız
Civic FB7 2013
Oluyor gündüz ve ışık yansımasından dolayı

Dikkat ettiyseniz sağ taraf da aman aman yansıma yok sol sofur tarafında var, aydınlık ve ışığın vurmasiyla alakalı.
Honda madness
hocam önleri söktürüp 1 taktırdım valla rahat ettim dünya varmış. Önler 1 arkalar 3 oldu görsel olarak biraz alışmam lazım ama her şeyden önemli tabii ki güvenlik. Teşekkürler yardım için

mturker

Özel Üye
hocam önleri söktürüp 1 taktırdım valla rahat ettim dünya varmış. Önler 1 arkalar 3 oldu görsel olarak biraz alışmam lazım ama her şeyden önemli tabii ki güvenlik. Teşekkürler yardım için
Hayırlı olsun en ideal olanı zaten odur hocam, bizim civiclerin camları zaten 0.5 koyudur, 1 numara yaptığınız iyi oldu .
Arkalar 2 numara olsaydı fark hemen hemen olmiycakti onlerle.
Bende önlerde flim yok arkalarda var bende 1 numara düşünüyorum, 2 numara önceki aracımda benide zorlamisti kışın daha da sorun olmuştu..

Honda madness

ywzckr

0
Bildiğim kadarıyla yeni çıkan filmler var dışarıdan baktığınızda içerisi gözükmüyor fakat içeriden dışarıya baktığınızda araçta film yokmuş gibi herşey gözüküyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dışarıdan 3 numara içeriden 1 numara gibi oluyor arkadaş yaptırdı kalıcılığını bilemeyiz ama güzel uygulama gibi.
Hocam 2 yılda bir camfilmi değiştirmem demiyosanız 1 numaraya bulaşmayın arabayı böyle yazın uv filtreli bi wax cila kullanıp güneş altında bırakın yarım numara açılır rengi. Hep kapalı garajda saklayabiliyorsan 1 numara anca yapılır, 3m llumar vb bile 5 yıl anca dayanır güneş altında kalan araçta belki daha az da dayanabilir bölgeye bağlı. koyu renk daha iyi o yüzden ama tercih meselesi bişe diyemem.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba civic fb7 aracıma ön camlara 2 numara arka camlara 3 numara film taktırdım. Arka filmlerden çok memnunum içeriyi göstermiyor ama ön camlardaki 2 numaralar gündüz çok iyi ama gece görüş açımı çok bozuyor. Yazın camları indirip aynayı vs görüyorum ama kışın bunu nasıl yapcam diye düşünüyorum. Aynalıklarıdan bakınca arkayı göremiyorum bu 2 numara filmlerin tonlarını açma yolu var mıdır biraz daha 1 numaraya yaklaştırabilir miyim?
Acaba hangi marka film çektirdiniz? Malum markadan markaya değişiyor renkleri.
Bende lumar film çektirmeyi düşünüyorum. Exe plusun arka camlar zaten karartmalı. Ama görünüş ve uv açısından (yazın serin tutması) llumar film çektireceğim. Önler 1 arkalar ve bagaj camı 2 numara ideal midir? Yoksa hepsini mi iki numara yapıyım. Rizede yaşıyorum yağmur vs çok. Açıkcası gece görüşümü kesen trafik güvenliğini etkileyen birşey istemiyorum.

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhabalar ben fb7 aracıma on cam hariç orta numara lumar marka çektirmişdim. İki senedir kullanıyorum. Renk de su an atma falan yok. Arac sürekli açık otoparka da duruyor

Geri