Cam filmi

Ynt: Cam filmi

1 numara filmle yedim cezayi.....

Yuhh 1 numaraya ceza ilk defa duyuyorum..
Bir de polisin tutumu arabada aile varsa daha farklı oluyor...hatta çevrimiyo bazen tecrübe ile sabit ..
tek isen daha farklı oluyo

bahtsız bedevi mi dersiniz bilemem ama durum bu. Geçmişte sis farı yüzünden de ceza yemiş, ya da 61 km/h radara giren biri olarak söylüyorum... :) :) Cam filmi cezaya namzet....

Linea'm lansman rengi füme idi, cam filmi ile çok şık görünüyordu. Cam filmini serviste 300 TL ye takmış, 150 TL ceza ödemiş, sonra da 150 TL çıkartmıştım. Bu işin bana maliyeti 2012 yılında 600 TL olmuştu.... En kalitelisinin parasını ödemişim yaw....

Her neyse konuyu dağıtmak istemem, illaki takacaksanız acizane görüşüm Zieabart tarzı yerlerde uygulama yapmanızdır. Zieabart kendi taktığı ürünlere garanti veriyor. Hatta ziabertta takılan filmi, yine zieabartta çıkarmak isterseniz, rezistans kopmasına karşı garanti bile verebiliyorlar. Ama konuşmak gerek önce.

[quote author=Excalibure5 link=topic=1028.msg20225#msg20225 date=1416389257]
Servis 450 dedi.. Yakın zamanda yaptıran arkadaşımız var mı dışarda
[/quote]
100 tl 2 numara (orta) serviste takilan da piyasada takilan da ayni marka.

Ceza isine gelince, konyada fislendim ben. Polis her gordugunde ceviriyor. Ama artik egsoz ve spor yaylar olmadigi icin ve aracin onunde kartim durdugu icin filme birsey demiyorlar. Ama inatla crvirmeye devam. Esim bikti artik. Binmeyecegim bu arabaya diyor. Onu bile ceviriyorlarmis.

ozkan1

0

Arkadaslar benim bu konuda sahsi dusuncem yil sonu oldugu icin kota dolduruyor polis amcalar.ben bu konuda yilbasinin gecmesini bekliyorum acikcasi son zamanlarda malatyadada inanilmaz uygulama var.nerdeyse gozunun ustunde kas var diye ceza yazacaklar.film icin ben polytoptan 200 tl fiyat aldim 1 numara film icin.

Trafik cezalarında öngörülen 2015 yılı bütçesi 2014 yılının %48 fazlası..işimiz var

Geri