Civic FB7 Cam filmi

Arkadaşlar merhabalar ben 2012 civic aracıma cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. Ön cama yaptıran var mı tavsiye ve tecrübeleriniz benim için önemli paylaşırsanız sevinirim ve kaç no cam filmi önerirsiniz aklımdaki 2 no

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar merhabalar ben 2012 civic aracıma cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. Ön cama yaptıran var mı tavsiye ve tecrübeleriniz benim için önemli paylaşırsanız sevinirim ve kaç no cam filmi önerirsiniz aklımdaki 2 no

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben ön cama yaptırmadım, gerek duymadım. Işlem yaptırdığım yer "sürekli güneşe karşı yolculuk yapmıyorsanız gerek yok" dedi.
Ray-ban marka yaptırdım,komple 2 numara. Çok koyu değil. İçerdekiler belli belirsiz görülecek şekilde. İçeriden dışarısı çok berrak, gece görüşünü de etkilemiyor.Gayet memnunum.

aykutoğlu

Özel Üye
Her kontrolde ceza yemek ile ilgili bir sıkıntınız yoksa problem olmaz ama ön cam çok gereksiz geliyor bana. Yan ve arka camlar için 2 numara çok yeterli hatta aydınlatmanın az olduğu yollarda arka için gece geri manevra yaparken 2 numara çok koyu bile gelebiliyor.

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Geri