Cam Filmi ??

Aracınız
Arkadaşlar herkese merhaba aracıma cam filmi yaptircam biraz araştırma yaptım ama sizden de bir fikir almak istiyorum

Solarmaster diye bir marka var 400 tl gibi bir rakam aldım bu marka için

3m ve Lumar ın da kaliteli olduğunu duydum yakın zamanda aracına film yaptıran varmı ne kadara yaptırdınız ??

Aracınız
Ankara'da yasıyorum.Bende haftaya yaptıracam hocam lummar cam filmi 5 yıl garanti biraz pazarlık ile işçilik felan dahil 400 lira yaptırıyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Lumar ve 3M den şaşmayın :eek:k:

Aracınız
bu solarmaster 10 yıl garantiliymiş baya övdüler ama bilmiyorum nasıl olur

birde arka camı 2 numara arka yan camları 1 ön camlarıda 0.5 gibi düşünüyorum ama nasıl olur sizce

birde ön cama en açığından film yaptırmanın güneş ışığını engelleme açısından faydası olurmu

Aracınız
bu solarmaster 10 yıl garantiliymiş baya övdüler ama bilmiyorum nasıl olur

birde arka camı 2 numara arka yan camları 1 ön camlarıda 0.5 gibi düşünüyorum ama nasıl olur sizce

birde ön cama en açığından film yaptırmanın güneş ışığını engelleme açısından faydası olurmu

Bi arkadasım solarmaster cam filmine sahip gayet memnun.Fakat lummar marka cam filmlerinin durusu sanki daha kaliteli duruyor.Ve tum camlarınıza aynı derece çektirmenizi öneririm.Bizde zamaninda arkaları 2 önleri 1 yapmıştık bir şekilsizlik orantisizlik vardı.Ön cam derken heralde hani yola baktığımız camdan bahsediyorsunuz o tarafa film önermiyorum bir çizilme halinde görüşünüz bozulabiliyor.Siz çizilmez dediğine bakmayın an geliyor bir bakmışsınız çizilmiş :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
3M CS 35 serisinden yaptırmıştım 3 yıl sonunda halen ilk gün ki gibiydi.

Aracınız
Bi arkadasım solarmaster cam filmine sahip gayet memnun.Fakat lummar marka cam filmlerinin durusu sanki daha kaliteli duruyor.Ve tum camlarınıza aynı derece çektirmenizi öneririm.Bizde zamaninda arkaları 2 önleri 1 yapmıştık bir şekilsizlik orantisizlik vardı.Ön cam derken heralde hani yola baktığımız camdan bahsediyorsunuz o tarafa film önermiyorum bir çizilme halinde görüşünüz bozulabiliyor.Siz çizilmez dediğine bakmayın an geliyor bir bakmışsınız çizilmiş :)

evet ön cam dan kastım oydu yaptırmak banada pek mantıklı gelmiyor aslında ama bir kaç yaptıran var memnun olduğunu söyledi kafama takıldı.
Arka camıda 2 numara istememin sebebi 70 bin tl lik arabada kararan dikiz aynası olmaması aslında trafikte çok ayarsız var.
peki hepsini 1 numara mı yoksa en açık tonda mı yaptırmak mantıklı sizce

Aracınız
Arka camda 2 numara bir sorun yaratmaz hocam bende 2 numara yaptırdım.

Aracınız
Hocam bence arka cam arka kapı 3 ön kapı 2 yapın.

Aracınız
Hocam bende on ve arka kapi camlarini 2 numara film yaptirmistim izmitte oturuyorum guneyde yasasaydim 3 numara yaptirirdim herhaldee...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri